KüçükÇekmece Bisiklet Grubu

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
Sevgili Küçükçekmece çevresini mesken edinmiş Bisiklet severler.. Grubumuzun 2012 senesi başında Değerli Arkadaşlarımız Soner & Burak tarafından kurulması ve yapılandırılması ile başlayan süreçte bugünlerde yaklaşık 150 kişilik kocaman bir grup olduk.. Facebook üzerinde her türlü etkinlik ve bisiklet ile genel konuları aramızda paylaşmaktayız.. Bu esnada Değerli Bisiklet Forumunu hayata geçiren ve Bisiklet konusunda öncülük eden Değerli Arkadaşlarımızada buradan ayrıca teşekkür ediyoruz. Biz bisiklet severlere her konuda, bilgi ve paylaşım anlamında destek olmuşlardır.. K.Çekmece Bisiklet Gurubu olarak buradan ve de (link) sayfamızdan güncel etkinlik ve duyurularımızı takip edebilirisniz. Etkinliğimizin adı "ÇekmecePaB" Yani Küçükçekmece Bisiklet Grubu Perşembe Akşam Buluşması.. K.Çekmece Meydanda 20:00 de toplanmaya başlıyoruz Hareket saat 20:15 de Göl Kenarından Kanarya istikametine ...Halkalı Gümrük ,Sefaköy, Bahçeşehir, Kayabaşı istikameti tarafından gelecek olan Arkadaşları Kanarya Sahil Başlangıcında karşılayacağız Saat 20:35 Gibi Toplu halde tekrar hareket edip Florya istikametine devam..

Saat : 21:10 Florya Güneş Plajı Yanındaki İşPark da Katılacaklar varsa onalrıda alıp devam ..>> istikamet yeşilyurt karar verilecek mekanda çay kahve molası Güzel bir Sohbet Akşamından sonra Aynı güzargahı takiben dönüş ve ayrılmalar .. Müsait olan arkadaslar geç kaldım d,ye üzülmeyin.. güzargah belli dilediğiniz yerden katılabilirsiniz ama mümkün olduğunca toplanma noktalarında bulunmaya özen gösterelim lütfen... Bu sistemimiz her hafta Perşembe Akşamaları Tekerrür edecektir.. Gereli hassasiyeti göstermenizi özellikle Grubumuz adına rica ediyorum..Hadiyin bakalım sağlıklı pedallamalar..Güvenliğiniz çok önemli Lütfen Kask , Aydınlatma , Reflektörlü Kıyafetler Bulundurmayı ihmal etmeyin Etkinliğimiz Gece ve sürüş güzargahımız trafikte olacağı için sıkıntı yaratmasın , ayrıca içlastik yama ve tamir takımlarınızı da bulundurmanızda fayda vardır. Etkinliğimizin Bu haftaki ( 07/Mart/2013 ) bölümünde yine 20 nin üzerinde bir katılımcı ile pedallayıp, Çay ve Kahve Molamızda Güzel Sohbetlere Yelken Açacağız..
Facebook Sayfamıza Kayıt olmamış ama etkinliğimize burdaki yazıyı okuyup katılmak isteyenleriniz varsa Yukarıda Belirtieln etkinlik buluşma noktalarından birinde bizlere katılabilirler..

Scudo

ysufdran

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
akşam ben tuncay ve abdurrahman geliyorz yolda başımıza bişey gelmezse :D

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Lastik patlamasında, gerisi kolay. :)

Tepki
5
Bisiklet
Giant
Güzel dostların olduğu bir grup,sizinle pedallamak gerçekten çok keyifli.

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Güzel Küçükçekmecem...Dogası yeter......

Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Avcılardan Her perşembe katılmaya çalışıyorum turlara. haftasonu turları için de nisan ayını bekleyeceğiz artık ;)

Ozan Demir

Üye
Tepki
116
İsim
Ozan
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Metin abimize grubumuz için verdiği emekler için teşekkür ederiz. Hızına yetişemiyoruz Metin abi. =)

ysufdran

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
abi bu hafta beni hep ŞİŞMAN fotoğraflamışsınız yahu, haftaya olmasın lutfen:)

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
@ysufdran

yok be kardeşim ne şişmanı bu soner in dandik fotograf makinasından kaynaklanan bir durum :):) haftaya ben kendi cihazımı getireyim en iyisi ;)

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Arkadaşım hep üstüme oynuyorsun en sonunda sıkacam o koca göbegini..Ben topluma hayırlı bir iş yapıyorum.....................................
.Yusuf kardeşim sende onu bunu boş ver kendine bak milletin lafına baksaydık 4 duvar arasında yaşardık:)))))

ysufdran

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
eyvallah, zaten çekmeceye gide gele vercem ben kiloları heralde :)

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Yanlız ne hikmetse turun en zevkli kısmı tek başıma kaldığım zaman oluyor. Gece yarısı kendimi survivor'da hissediyorum. Aaah Kayaşehir ah yedin bitirdin beni. :D

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
@Soner Kanar

göbeğim sana feda...;) zaten sen olmasan nasıl göreceğiz kendimizi...hehehe insan sevdiğine takılırmış bunuda unutma...!!! :)

metin bayer

Forum Demirbaşı
Tepki
87
selamlar herkese turlar yalnızca perşembe akşamlarımı yoksa diğer akşamlarda var mı dahil olmak isterim...

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
bu grup olmasaydı bisiklete binemezdim heralde :)
bu arada bisiklet çok acıktırıyor yahu ben kilo vereceğime almaya başladım :D

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
Aman Dikkat et kaan.. ben gerçi hala iniyorum ama.. inan tur günleri harcadığımız kalorileri aynen alıyoruz geri.. ama bir kaç gün sonrasında gidiyor onlarda

ysufdran

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
@metin bayer

(link)

metin bey buradan takip edebilirsiniz

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
Metin Abi
sen ayrıca salon sporuda yapıyorsun ben daha bunlara yeni başladım ineceğim inşallah bende :)
bu arada 6 Nisan'daki etkinliğin videosunu paylaşaydın :)

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kısa zaman içinde gariban bir yol bisikletiyle Cennet'den ben de dahil olacağım kısmetse, iyi sürüşler herkese.

Devrim Uyanık

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Salcano
Saygılar gençler,
Pazar günü boş gibi görünüyor, gerçi hanım henüz bileti tam vermedi ama, aktivite olursa şansımı zorlarım.