Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Küçük Nif Tırmanışını bilen Var mı?

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında gunerli tarafından paylaşıldı.

1. gunerli

gunerli Üye

Seviye:
    Sevgili Arkadaşlar,
    24.Haziran Pazar günü, yani önümüzdeki Pazar, Küçük Nif tırmanışı yapmayı plânlıyorum.Ancak, Kavaklıdere köyünden sonra, askeriyeyi geçtikten ve ormanlık alana girdikten sonra gelen ilk ayrımda ve bundan sonrada gelen ayrımlarda ne yöne gideceğimi tam olarak bilemiyorum.(O bölgeye bir kez gittim ormana girdikten sonra ben gelen tüm ayrımlardan hep sağ tarafa giderek yola devam etmiştim, neyse neticede tepede kamp yapan dağcılara ulaşamamıştım.):boese157:
    Sonuş olarak, bu güzergahı bugüne kadar tecrübe etmiş bir forumdaştan yol ile ilgili yardım istiyorum.Şimdiden ilgilenen herkese sonsuz teşekkürler...

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    s.A siteye yeni üye oldum..:) sana yardımcı olmak için yazıyorum mesajımı..ben kavaklıderede oturuyorum..ve nif dağı çıkısını ve oradaki bütün ormanları avcumun içi gibi bilirim..bisikletimle günde 70 km pedalladığım oldu o dağlarda :) çıkışı zor olsada inişte insan ebedi huzura kavuşuyo..freni bıraksan 70-80 görürsün..çok güzel yollardır..yanlış hatırlamıosam 23 tane su pınarı var yol üstünde..askeriyenin önünde ormana giriş yasaktrır yazar ama sen ona aldanma..özelden ulaş istersen..hertürlü yardımcı olurum..beraberde çıkabiliriz ..sağlıcakla kalın..