küçük istanbul gezimiz

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz
Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Fotoğraflar süper.. İstanbul benim vatanım da vatanım İstanbul İstanbul..

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
Fonda Coşkun Sabah çalıyor...
Anılar anılar şimdi gözümde canlandılarrrr:)

Güzel anılarımı hatırlatan resimler için teşekkür ederim...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
ne güzel keyifli bi tur olmuştur kimbilir.istanbul'a hayranım nede olsa.özellikle ninja kaplumbagalı fotografa bayıldım..teşekkürler.paylaşım için...

• Beğen
Tepkiler: goxelkurt

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
şimdi istanbulda olmak vardı, paylaşımınız için teşekkürlerr.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
(link)

Bir gün biz İnsanlar da didişmeden,kavgasız gürültüsüz.Kırmaktan kırılmaktan uzak yaşıyacağız.
Güzel paylaşımların için sen güzel insana teşekkür ediyorum.Mutlu Düş'lü günler seninle olsun.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
güzel yorumlarınız için teşekkür ederim sevgiyle kalın

• Beğen
Tepkiler: Banu B.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
süper.. insanın böyle tenha gezilere de ihtiyacı oluyor sanırım:) ruhunu dinleyip pedallamak da ayrı bir keyif.. hele istanbulu şahene manzalarında:)
tebrikler, bol pedallamalar:)

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Göksel güzel gezi güzel fotolar. Eline sağlık.
Yahu şu fotoları nal gibi koyup gözümüze soksaydın keşke. İnsan böyle teeeek tek açıp bakmaya üşeniyor...

(Yüklediğin sitede directlink yazar onu ... şeklinde siteye yüklersen tam süper olacak... Ben anlattım ama belki de biliyorsundur...)

• Beğen

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
istanbula herkez hayran oluyor fakat insanlarımızın bir kısmı yasanmıyacak kadar rezil bir hale getiriyor kanaatımca bu hafta sonu istanbulda yaptıgım bir geziyi anlatıyım sizlere

tekirdagdan bir arkadasımla yola cıktık esenlere otobusle geldik (esenlerde 1dk durmak bile beni zorlarken 55 dk boyunca gelmiyen eminonu otobusu yuzunden her turlu kisilere karsı kendimizi kollamak zorunda kaldık) eminonune kadar inılmaz bir trafik vardı(is saati cıkısından oturu sanırsam) fakat o surları onarmaları ve aydınlatmaları gercekten muazzam olmus benim ve arkadasımın cok hosumuza gitti ve hayrınlıkla surlar hakında konustuk... emin onune vardıgımızda tekirdagda toplam yasıyan insan sayısı kadar insan gorduk sanırsam(bu hos bir seydi insanlar bazen aksion istiyor) arkadasım karnının acıktıgını ve ordaki satıcılardan bir sey yemek istedigini soyledi bende direk su cevabı vermek zorunda kaldım(karnımın acaip derecede ac olamasına karsın '' abi burdan ne yemek yerim ne yiyenle konusurum'' sonra vapura bindik(hava kararmıstı dolmabagce,galatakulesi ni ısıklandırılmıs bir sekilde ilk defa goruyordum acaip derecede hosuma gitti ... uskudara varmıstık tekrar milyonlarca insan ve ne tur urun kulanıldıgı bilinmeyen milyonlarca bufe ... arkadasım dayanamadı ve birseyler yedi ben ise dolmusa bindim ve babaneme dogru yola koyuldum... yolda en az 5 kez kaza atlattık ve insanların bagırısmalarını duyduk(dolmustaki kisilerin psikolojilerini dusunmek dahi istemiyorum)
ertesi gun otobuse bindim ve kadıkoy meydanına dogru yola koyuldum oraya vardıgımda insanların giydikleri kıyafetleri gordum bir kısım 23. yuzyıl bir kısmı ise hala orta cag da yasıyormus gibi idiler ben kendimin giyinisi hakıında ozelestiri yapmakta zorlandım zorlandım... sukru sarac oglu stadına gittim bisikletimi aldım. carfura kadar bisikletime alıstım (oraya kadar sadece kaldırımlardan gittim yayalardan ozur diliyorum ) kaldırımlardan giderken cuzdanımı dusurmusum bir taxi soforu korna calıyordu bende kaldırımda oldugum icin bana diildir diye dusunurken yanıma kadar gelip beyfendi cuzdanınızı dusurdunuz dedi... (minnet duydum desem yeridir ) hareme dogru inerken bir bisikletci gordum yukarı dogru cıkıyordu babanem beni bekledigi icin sadece selam vermekle yetindim sonra uskudar cengelkoy sahil yolunda milyonlarca yol kenarına park etmis ve nezaman cıkacakları belli olmayan arabalarla karsılastım (kabustu)

sonuc olarak istanbul cok karmasık bir sehir olmasına ragmen yasaması herzaman zefkli

• Beğen