küçücük çocuğun bile gt si var

mehmert96

Aktif Üye
Tepki
167
arkadaşlar bi sitede dolaşırken buldum bu resmi sinirim bozuldu:boese157:
biz team almak için uğraşıyoruz onun gt el centrosu var vayy bee
2007 16'' el centro
http://bmxmuseum.com/image/p3011047_lg.jpg

• Beğen
Tepkiler: fatih_brs
Scudo

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Hiç bozulmaya gerek yok mertcim.Adamların bu bmxleri bu seviyeye getirmelerinin başlangıcı en az 40 senedir.Diğer açtığın konuda bmxlerini gördün.Gittikçe bmxlerini profesyonelleştirmişler ve geliştirmişler.Salcano bmxleri de bir gün bu seviyeye gelecek.Biz de o zaman çocuklarımıza onlardan alacağız.Ama şimdilik durum budur.Diğer açıdan bakacak olursak adamlar dış ülkede 300-350 ytl ye alıyolar bu bmxi.Biz ise 900-950 ytlye alıyoruz.Gümrük vergisi kargo masrafı ve adamların koyduğu karla bu fiyata geliyor.Bu ayrı bir sorun.Olsun mehmedim.2 yıl içinde senin de olur bi el-centro'n.Hiç umutsuzluğa kapılmaya uğraşma."Bir insanın hayali yoksa hayatı da yoktur" diye bir söz vardır.Boşver.

Bazıları için bmx hareket bisikleti,hava atma bisikleti bizim için ise derdimizin dermanı hayat biçimimizdir. :cool:

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Bozulmana Gerek yok hatta sevinmelisin bile senalamasan bile daha küçük yaştaki bir çocuğa alınmış...elbet bir gün seninde olur...ve o 16 jant el centro en faZLA 300 milyondur...:DNe güzel işte küçük bir bmxci katıldı aRAmıza:)

kacak

Aktif Üye
Tepki
43
gt el-centro 16'' Türkiye şartlarına getirildiğinde

800 ytl ediyor

o bmx sizin bmx inizden bile sağlam bi bilseniz...

bi bmx e binmeden yorum yapmayın

yanlış anlaşılmamıştır herhalde
;)

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Ben Türkiyede Demedim Zaten..Açıklama için sağol...O bmxle 2 metreden bunny hop çekebilirmiyim:DÇok sağlam demişsinde...bu arada sen o bmxe binme fırsatını nerde buldun...

mehmert96

Aktif Üye
Tepki
167
benim bozulma nedenim ben team bmx arıyorum ama cocuk o yaşta nebiliyim yani

Tepki
4
valla arkadaşım bir ara cine gitti geldi bir baktım 2 tane bmx le geldi bmxler gt orginal kutu icinde çok oldum fiyatı duyunca fiyatı ise 100$ dolar tr ye cevirirsen 150 yapar ama orada tr diye birşey yok cıkarmış 200 dolar almış.. 300$ kadar geçirebiliyormuşsunuz. oda geçirmiş sorun yaşamamış şimdi hal böyle olunca tr satılan gtler 800 950 arası olunca alımı oldukkcaa zor oluyor yada hiç alınamıyor..

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
kardesım neden sınrılısınkı cocuk şanslı yurtdısında bmxler ucuz gıtmıs almıslar,kucuk yasta bmxcı oluyorlar daha ne ıstıyorsun buyuyunce ızlıyorsun.oo kadar kıskandıysan bırıktır paranı getırt yurt dısından sende bmxını

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Sende daha o da yoktur.Herkesin bmxi kendine göre güzeldir.Bu forum normal bir bisikletforumu laf dalaşı forumu deil.Kimsenin huzurunu bozmaya hakkın yok.Emir abi foğru sölemiş.Bu el centro jr.Bilmeyenler için daha açık isim yazayım.El centro junior.