Kubbe Dağı 27 Şubat

Scudo
Tepki
20
herkese merhabalar,daha bugun kendime gelebildim,çok şükür vucudumda bir hasar yok ama yüzüm baya bir hırpalanmiş sağ gözüm yarı yarı kapandı sağ taraf şişti ve bazı bölgelerde doku kaybı olmuş birazda boynum agrıyor ama yinede çok şükür.tedbir bizden takdir ALLAH dan ,o kafamdaki köpükden yapılmış topu topu 500 gr anca gelecek şey hayatımı kurtarmış diyebilirim,eve geldikden bir 2-3 saat sonra olanları yarım yamalak ancak hatırlayabildim,kardeşlerim paşa,alper ve gökhana abilerim bülent abi ve nuri abime herşey için teşekkur ederim,kimbilir belki daha büyük birşey olacaktı bu kaza mani oldu,tekrar görüşmek dileğiyle...

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
@murat yakıcı

Murat dostum inan çok üzüldük .yanında olamadık,önden indik diye ayrıca üzüldük....Gerçekten çok büyük geçmiş olsun..Sen biraz dinlen yanına en kısa sürede uğrayacağım. işten şimdi geldim bilgisayara oturdum hemen buraya yazarsın diye.. iyi olmana sevindim.. görüşmek üzere, acil şifalar diliyorum..

Bülent ŞİMŞEK

Daimi Üye
Tepki
689
Bisiklet
Salcano
@Yunus YILMAZ

Malatya da bu turu yapmadan önce birkaç gün boyunca çamurlu yağmur yağdı.Arabalarımızın üstü komple çamurdu.Karların üstüde bu yüzden o renkte.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
:in: :in: :in: M.Nuri kadeşim sizi ve gezilerinizi takdir etmemek mümkün değil.Harkasınız.Murat kardeşimede geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Malatyanın o güzel ve çetin doğasında pedallamak ayrı bir keyif.Paylaşım ve emeklerinnize teşekkür ediyorum.