KTM Kullanıcıları Kulübü

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@Code benim lastikler de ucuz modelleri. Modelini unuttum telli ve ağır. Benim demek istediğim en azından bir süre kullanın belki memnun kalırsınız. Eğer değiştirirsem maxxis kullanan arkadaşlarım çok memnun

Scudo

By.Ghost

Üye
Tepki
30
İsim
Ufuk KAPLAN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@tolga akyol dediğiniz gibi yapalım :) teşekkürler yardımınız için.

• Beğen
Tepkiler: tolga akyol

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.276
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İnternetten hiç Ktm forması alan varmı

• Beğen
Tepkiler: Bozkırlı

By.Ghost

Üye
Tepki
30
İsim
Ufuk KAPLAN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@NewStyle
ben aliden aldım ama henüz gelmedi...

alfisti

Üye
Tepki
76
İsim
Burak Ö.
Bisiklet
Specialized
@NewStyle Aliexpress'ten 2 adet forma aldım (13-14 Dolar civarı). Boya, kumaş, terletmeme olarak bence fiyatına göre gayet iyi. Registered Air Mail gönderimle 12 günde gelmişti.

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
Arkadaslar merhaba icinizde strada 800 kullanan var mi

sarper

Üye
Tepki
15
İsim
sarper kırdım
Bisiklet
Bianchi
ben yeni 1000 aldım çok memnunum arada az fark var alabiliyosan 1000 al ilerde iyi ki almışım dersin :)

AliBisen

Üye
Tepki
0
@Hüseyin Kara kesinlikle carbon al, komponentlere takılma, kadro ii olduktan sonra gerisi yavaş yavaş olur, ama carbonun rahatı hiçbir seyde yok

@Code shwalbe rocket ron çok iyidir, pahalı gelirse maxxis kullanan arkadaşlarım da memnun

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ekarasu Hayırlı olsun KTM iyi bir marka :harika:

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir sonraki bisikletim KTM olacak :krnz:

Kagucuk321

Üye
Tepki
0
İsim
Şerif Özkeskin
Bisiklet
Bianchi
Abilerim ben 13 yaşındayım 1.60 boyundayım ktm ultra fun 27'5 almak istiyorum bir tane konuda
Ktm su borusu yağmur borusu fiyat perfonmans berbat diyorlardı tüm hevesimi kaybetim siz kulanana kişilersiniz birde sizden öneri almam iyi olur konular açılalı 1 yıl olmuş 1 yıl içindeki deneyimlerinizde önemli

Emresari

Üye
Tepki
24
İsim
Emre
Bisiklet
KTM
@Kagucuk321 kardeşim. 2016 yılının başında 2015 ktm ultra fun 29 bisikletimi aldım. bisikletle 4000 km kadar yol yaptım. daha hiç bir sıkıntı yasamadım. Geçen yaz istanbul-bodrum turumu gerçeklestirdim. ve turda da lastik patlağı dışında hiç problem ysamadım bisikletle ilgili. bisiklette değişen tek şey zincir ve lastikler oldu anlayacağın. özellikle altını çizerek belirteyim jantlar çok sağlam çıktı. asfalt yoldan en bozuk araziye kadar atlaya zıplaya sürdüm ufak bir akord kaçması dısında bir problem yasamadım... kısaca için rahat olsun al tepe tepe sür kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: yusufgs3625

alfisti

Üye
Tepki
76
İsim
Burak Ö.
Bisiklet
Specialized
@Kagucuk321 KTM'ye su borusu diyen kişilerin açıkçası malzeme, bisiklet ve motosiklet dünyasından birhaber olduğu çok net. Kısaca KTM markasının geçmişi, DAKAR'a koyduğu ambargo belli. Ben motosiklet geçmişi olan birisi olarak KTM markasına güvenerek son bisikletimi aldım ve 2 yıldır katıldığım yarışlarda dahil hiçbir sıkıntı yaşamadım. KTM motosiklet ve bisikletlerine markasız ve kalitesiz parça bile takmaktan kaçınır. Rakipleri plastik hortum, standart fren ve debriyaj kullanırken KTM çelik hortum, Bosch ABS, Brembo fren, kaydırmalı debriyajı giriş seviyesindeki motorlarına bile koyan bir fabrika. Bisiklet tercihimi yaparken de donanım tercihinde benzer tutumu gördüm. Kullandığım yol bisikletinin üzerinde gelen iç lastik bile Continental'in Light serisi idi. Normal Continental dahi koymayıp, Light serisini koymuşlar. Halbuki alırken kim görüyor iç lastiği, koy markasız veya Çin menşeili ürün geç der çoğu marka. KTM öyle bir marka değil bu yüzden güvenebilirsiniz. Bu noktalar da KTM'nin fiyat performans konusunda biraz dezavantajlı görünmesine sebep oluyor ama iyi bir pazarlık ile o kaliteyi makul fiyata alabileceğinizi düşünüyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

KTM ile ilgili bilgi için;

(link)
(link) (*2001-2017 arası aralıksız motosiklet şampiyon marka)

sarper

Üye
Tepki
15
İsim
sarper kırdım
Bisiklet
Bianchi
şunu seyredin de sora ktm hakkında saçma sapan konuşmayın

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
2016 Ultra team bisikletimi satıp Merida aldım. KTM nin kadrosundaki işçilik bu kadroda yok çok net. Yani KTM nin eşdeğer bi bisikletini almış olsaydım kadro açısından daha detaylı bi bisiklet olacağı kesindi. KTM gerçekten kaliteli kadrolar üretiyor ve git gide kadroları da güzelleşiyor..

Tepki
14
İsim
Furkan T.
Bisiklet
Salcano
KTM life truck modelini buldum.Tavsiye eder misiniz?Fiyati gayet uygun geldi 2. el(850lira).Yoksa bu parayla daha iyi bir model alinanilir mi?

Bozkırlı

Daimi Üye
Tepki
378
İsim
Serdar GÖK
Bisiklet
KTM
ktm4.jpg ktm3.jpg

Revelator 3300 kullanıyorum ben de. Gayet memnunum.Benim beklentilerimi karşılayan bir bisiklet. Zaten KTM ismine karşı motorculuktan kaynaklı bir sempatim hep vardı Mevlam bu sene bisikletini almayı nasip etti. Aynakolun üçlü olmasına aldanmayın. Ben faydasını bile görüyorum.