Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KTM (Chicago)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yekoma tarafından paylaşıldı.

1. yekoma

yekoma Yeni Üye

Merhaba ben bu işe yeni başlıyorum ve bisiklet seciminde kararsız kaldım. KTM chicago, whistle mitwok 1163 v ve carraro 419 grungle arasında kaldım . ktm seceneklerim arasına daha bu gun girdi markanın kalitesi hakkında pek bilgim yok bazı arkadaslar su borusundan filan yapılmıs tarzı sacma yorumlar yazmıs onlara aldırıs etmiyorum bile . Eger marka hakkında bilgsi olan varsa yardımcı olabilirse cok sevinirim.
    Teşekkürler..

2. recep can aksade

recep can aksade Yeni Üye

Seviye:
    ktm alma bnce...

3. yekoma

yekoma Yeni Üye

ne almıyım kardesim birde onu yazsan

4. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    KTM Avusturya malı asıl uzmanlık alanı Motorsiklet olan ve tüm dünyada bilinen belli başlı motorsilet ve bisiklet üreticilerinden birisidir. Ürünleri kaliteli, kadroları güzeldir. Ben bisikletimi almadan önce ciddi şekilde KTM ile ilgileniyordum ama Cannondale ile çok tereddütte kalıp en son Cannondale almıştım. Cannondale almasaydım kesinlikle KTM yi almıştım...

Ayrıca KTM ülkemizde pazar payını arttırmak için fiyatlarını şuan için diğer ülkelere göre düşük tutuyor...

5. yekoma

yekoma Yeni Üye

Yorumun icin teşekkürler kardesim

6. Mutlu Onur ÖZDEMİR

Mutlu Onur ÖZDEMİR Aktif Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bence componentlerle (donanımla) kafayı bozmayın,carraro'lar ktm'yle kıyas edilemez ; yine de karar sizin aklınızı karıştırmak istemem,ama şahsen ben altus-acera vites sistemi olan,xcm maşası olan bir ktm'i full slx'li,rockshox maşalı bir carraro'ya tercih ederim :)

Coşkun Kumru bunu beğendi.
  7. recep can aksade

recep can aksade Yeni Üye

Seviye:
    aynen öyle mutlu kardeşim..
    sebebine gelecek olursam mr. yekoma, bence yazmadan önce biraz araştırsaydın zaten sende bulurdun cevapları.. ktm yarış motoru markasıdır ve bilirsin ki bir ürün almadan önce onu üreten markadan yani o ürün ile özelleşen markaları tercih etmek en doğru seçim olacaktır.
    benim bisikletim de ktm life track, diyceksin sen neden aldın diye?? araştırmadan bi heves acele verilmiş bir karardı, şimdi ise almayı düşündüğüm 2. bisikletim mutlaka cannondale yada scott olacak.. biraz araştır, kiralık bisikletlerle turlara katıl sonra kendin bulurusun zaten uygun olanını..

8. Coşkun Kumru

Coşkun Kumru Aktif Üye

Seviye:
    Dostum bende KTM Ultra Flite modeli var, http://www.ktmbisiklet.com/urun-detaylari.asp?id=14, çok memnunum.. Ben de baya arada kalmıştım seçim yaparken ancak, ülkemizde yaygın olmadığı için imajı konusunda sıkıntıları olduğunu düşünüyorum. Yabancı kaynaklardan araştırdığın zaman carraro gibi markaların önünde yer aldığını görebilirsin. Önde glen bir yarış motoru markasının, bisiklet üretiminde sıkıntı yaşayacağını ben düşünmüyorum :) Zira ikisi de nihayetinde 2 tekerdir ve fiziksel olarak ilerleme, durma, dayanıklılık, denge vs. özellikleri aynı prensiple çalışır. Motosiklet motordan, bisklet ise insandan güç alır. Yine de kararını vermeden önce almayı düşündüğün bisikletleri yakından görüp, deneyip karar vermek, içine sinmesi açısından daha iyi olacaktır. KTM Chicago modelini 2012 model listesi arasında göremedim, istersen markanın son modellerine bisikletin Türkiye resmi sitesinden ulaşabilirsin... Şimdiden hayırlı olsun ;)