Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kross ? Kron ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında abtidane tarafından paylaşıldı.

1. abtidane

abtidane Yeni Üye

Seviye:
    Bisiklet almaya karar verdim ve en başından beri kafamda marka olarak kron vardı. Model olarak da tx250 ye karar verdim ancak kross markasının (evado 1.0) tamamen ithal olmasından dolayı onu tercih etmem de önerildi.. Ne dersiniz ?

2. Alperenyuruk

Alperenyuruk Üye

Adı:
    Alperen
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @abtidane Tx250 kullanıyorum çok memnunum o fiyata alabileceğinin en iyisi ama bütçeye biraz daha koyup tx 250 disk almak isterdim frenler sıkıntılı başka bişey sormak istersen sorabilirsin

3. abtidane

abtidane Yeni Üye

Seviye:
    Fiyat 840 tl nakit. Kross da aynı. Disk frene dair terddütlerim var arıza çıkarma açısından. Zaten gittiğim bisikletçi de önermedi. Ya hidrolik disk olsun ya da v fren bana da mantıklı geldi @Alperenyuruk

4. kellemusic

kellemusic Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ben polonyada bulunduğum zamanlarda kross'un arctica modeline neredeyse bire bir aynı olan başka bir model kross'a biniyordum. bana göre uzun sayılabilecek 300 ve 200 km lik ayrı ayrı tur etkinliğine de katıldım.

Aynı zamanda Edirne'de ise şu an 2012 yada 2013 model bir kron tourer'a biniyorum

Kross çok farklı bir konforda olması ve en azından benim bindiğim bisiklet özellik bakımından kron tourer ile uzaktan yakından alakası olmaması sebebiyle eğer edinilebiliyorsa kross tavsiye edebilirim ben. Nitekim aralık gibi polonyadaki bisikletimi Türkiye'ye getirmeyi kafaya koydum.

Bisikletten çok süper anlayan biri değilim ama kross gerçekten hoş bisikletler üreten bir marka. Ayrıca katıldığım şehir içi etkinliklerinde en çok gözüme çarpan marka kross oluyordu.

Ayrıca şuan kullandığım kron ise fiyatına ve üstündekilere göre beklemediğim şekilde iyi.

Bir de Turkiye'de nerede satılıyor kross?

5. abtidane

abtidane Yeni Üye

Seviye:
    Kadıköy bostancı bisikletevim'de mevcut.. Kron yerine kross önerdiler..

6. abtidane

abtidane Yeni Üye

Seviye:
    Yok mu başka bilgisi olan ?