Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron'un ömürboyu kadro garantisi Mantığı ? <<<

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Muratcan Gümüş tarafından paylaşıldı.

1. Muratcan Gümüş

Muratcan Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bu bisiklet seçimi için büyük bir avantaj mı olması gerekiyor? Yani ömür boyu garanti vermelerindeki amaç nedir..?

oOooO adamlar kadroya ömür boyu garanti vermiş bisikleti krondan seçeyim ben.. denebilecek bir durum sağlaması gerekir mi? ki neden diğer firmalarda kadroya ömür boyu garanti veremiyorlar?

bisiklet seçimi ne zormuş arkadaş, seç seçebilirsen.. max 1000 TL param var onuda kredi kartı ile taksitli ödeyeceğim.. şimdi ben kronda ömür boyu garanti var diye kronumu seçeyim.. bir türlü karar veremiyorum, ona bak buna bak, yorumları oku, şu iyi bu iyi, o marka bu marka ohoooo hafif ve kullanışlı bir bisiklet seçemedim seçemiyoruuummm..! ağalayan bir smiley yok mu !

2. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Tüm firmaları tam olarak inceleyemediniz herhalde. Aşağı yukarı tüm bisiklet firmaları ömür boyu garanti vermekteler, burada dikkat edilmesi gereken husus bisikleti özelliği doğrultusunda kullanmak. Yani, tam kısaltmaları bilmiyorum ama kabaca anlatmak gerekirse bir citybike alarak hareket yapmaya kalkar ve kadroyu kırarsanız tabiki garantiye girmez. Karar verdiğiniz veya vereceğiniz firma ile telefonda bağlantıya geçerseniz daha net bilgiler vereceklerdir.

3. grideniz

grideniz Aktif Üye

Seviye:
    sanırım garanti fabrika hatası olursa zaten kadro kırmak için bayağı bir çaba gerektirir, diğer tüm firmalar da 2 yıl garanti veriyorlar zaten, bence sırf ömür boyu garanti var diye kriter düşünmemek gerekir

4. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Örnek olarak aşağıda linkini verdiğim konuya bakabilirsin, oradaki diğer mesajları da okumanı tavsiye ederim. En azından kafandaki soru işaretlerinin bazıları silinir. :)

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=62665