Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc750 Hidrolik Disk - Önerir misiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mmnder16 tarafından paylaşıldı.

1. mmnder16

mmnder16 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşla merabalar. Bisiklet almayı düşünüyorum, bütçemi felan her şeyimi oluşturdum. Şu anda turlara katılmaycağım ama bacaklarımın pası atıldıktan sonra mutlaka katılmak istiyorum. Almayı düşündüğüm marka ise 2012 model Kron xc750 hidroluk disk fren modeli.

Özellikleri:

GÖVDE: 7005 DOUBLE BUTTED ALU GÖVDE
    ÖN SÜSPANSİYON: KRON NEO REMOTE LOCKOUT
    VİTES/FREN KOLU: SHIMANO ACERA
    ARKA VİTES : SHIMANO ACERA –27 VİTES
    ÖN VİTES: SHIMANO TX50
    AYNAKOL: SHIMANO ACERA
    ARKA DİŞLİ: SHIMANO HG-50
    ZİNCİR: KMC-Z50
    FREN SETİ: SHIMANO HIDROLIK DISC FREN
    GÖBEK SETİ: SHIMANO DISC GÖBEKLERİ
    JANTLAR: KRON NEO
    LASTİKLER: RUBENA SCYLLA SPORT
    GİDON: KRON NEO
    BOĞAZ: KRON NEO
    SELE BORUSU: KRON NEO
    SELE BORUSU KELEPÇE: KRON NEO
    SELE: KRON NEO
    PEDAL: FP-906
    BOĞAZ YATAĞI: CH-918
    ELCİK: VELO
    PARK AYAĞI: ALUMİNYUM

Özellikle maşadan kitlenebilir amortisörünün olması benim için ayrıca bir öneme sahip ayrıca kronun kadrosu gerçekten de güzel. aynı fiyatta salcanolarda daha iyi özellikler olmasına rağmen kadro güven vermiyor :( Merak ettiğim asıl konu bu modeli google yazdığımda hiç bir kullanıcıya rastlamamamdır. Bu da bende aklımda bazı soru işaretleri bıraktı.

Bi aksilik çıkmadığı sürece bu bisikleti alacağım (Allah izin verirse) sizden önerilerinizi bekliyorum. özellikle bir üst paragrafta koyu renkte yazdığıma dikkat edip yorum yapabilirseniz sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler :)

2. Sait Hislioğlu

Sait Hislioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    forumda bir arkadaş almıştı. memnun olup olmadığını bilmiyorum ama ben sana bu bisikleti önermem. çünkü oldukça düşük donanımlara sahip, acera arka attırıcısı var, ben carraro daytona aldım. deore arka attırıcısı alivio ön ve hidrolik frenli bir bisiklet. çok da güzel. xc 750 ile neredeyse aynı para belki kron carrarodan 1-2 kg fazla olabilir, kadro olarak üstün olabilir. bu da çok önemli değil. bence xc750 ye vereceğin parayla Carraro Bisiklet : MTB Bisiklet : 436 DAYTONA bunu al.

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.