Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc500 hd maşa sorunu !!

Konu, 'Kron' kısmında ridvan ozbircan tarafından paylaşıldı.

1. ridvan ozbircan

ridvan ozbircan Yeni Üye

arkadaşlar bu forumda yeniyim.bisikletimi yeni aldım ikinci el istanbuldan cuma günü geldi.temiz güzel ama maşanın nasıl kilitlendiğini bir türlü çözemedim.plastik düğmeyi kilit yönüne çeviriyorum ama tekrar eksi yerine geri dönüyor acaba bozukmu benmi beceremiyorum benim anladığım çevirdiğim zaman orda kalması gerekir veya kilitlendiğine dair bir işaret görmem lazım bir yardımcı olursanız sevinirim.cidden çok amatörüm yeniyim

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Evet çevirdiğiniz zaman yerinde kalmalı ve üzerinde küçük bir gösterge olmalı kilitlediğiniz zaman kırmızıyı göstermeli. Eğer geri dönüyor ise kilitte problem var bir bisikletçiye gösterin.

3. Fatih Çetin

Fatih Çetin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    sele üstündeyken veya gidona ağırlık verirken kilitlenmiyor.
    xc500'de maşanın sol tarafı sertlik ayarı içindir. sağ tarafı maşayı kilitlemek içindir.

4. ridvan ozbircan

ridvan ozbircan Yeni Üye

benim plastik düğmede kırmızı ve yeşil işaretler yok sadece yanında lockout okla gösterilen işaret var.orjinal kendi maşasında belirleyici bir durum söz konusu değil yani dediğiniz gibi kilitlendiğinde kırmızı gösterecek bir işaret peki sorunlu ise o parçayı nasıl bulabilirim. ?

teşekkürler güzel bilgi bunu bilmemde fayda var.