Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KRON XC500 Hakkında...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emre Akyıl tarafından paylaşıldı.

1. Emre Akyıl

Emre Akyıl Üye

Seviye:
    Araştırmalarımı bu bisiklete yoğunlaştırdım. Sıfırı çok pahalıya geliyo bana göre. Ben de temiz bir 2. el arıyorum. Sizce nasıldır artıları eksileri nelerdir?

2. Hakan Samet Sönmez

Hakan Samet Sönmez Aktif Üye

Seviye:
    Daha önce kullandığım bir bisikletti. Sağlamlık konusunda endişen olmasın gayet memnun kalırsın. 400-450 civarı da bulunur ikinci eli. Güzel bir tercih olur.

Emre Akyıl bunu beğendi.
  3. Emre Akyıl

Emre Akyıl Üye

Seviye:
    Bir de bugün gördüm Carraro 417 Grunge modelini o da fena değildi gibi. İkisi arasındaki malzeme/parça farkını anlayan bilen arkadaşlar paylaşabilirler mi? Bu arada Carraroyu yine çok iyi bir fiyata buldum 18.5" olan modelini. İkinci el Kron almak da pek mantıklı gelmedi ama sizin tavsiyeleriniz önemli.

4. Hakan Samet Sönmez

Hakan Samet Sönmez Aktif Üye

Seviye:
    Carraro bianchi ürünü. Bence krondan şaşmayın. Daha sonra zamanla beğenmediğiniz parçalar olursa yükseltirsiniz.
    Bu arada eğer daha yüksek bir şeyler alayım derseniz TREK scott gibi markalara yönelin derim.

Emre Akyıl bunu beğendi.
  5. erdal kılıç

erdal kılıç Üye

Seviye:
    ben kullanıyorum. 2011 model yeni aldım. disk frenli suntour maşalı aynı fiyata başka markalar vardı ama yine de v frenli, kron maşalı xc500 aldım. bisikletin yanına gittim, sürdüm. inan beğeniyi aşan, diğerlerine göre daha fazla güven veren bi durum var. 24 vites olanını tavsiye ederim. kadro iyi, ilerde değiştirmek istediğim parçalara önce vites sistemiyle başlayacağım. üzerinde acera set var, ön aktarıcı dışında.

6. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    450-500 2. eline vereceğinize astro 240 - 241 serisine bakın.

7. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadasımda var kullandım gayet güzel bir bisiklet kron olmasıda ömür boyu kadro garantisini getiriyor yanında. 2. el temiz bulursanız güzel olur. Yalnız arkadasımın ki 21 vitesti sanırım 24 vites olanlarıda var.

Daha sonradan masraf yapmamak adına 24 vites olanı tercih etmeniz sizin acınızdan iyi olacaktır.