Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc500 aldım + ları ve - leri

Konu, 'Kron' kısmında Ahmet Fatih Ceylan tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Fatih Ceylan

Ahmet Fatih Ceylan Yeni Üye

Seviye:
    Geçen hafta Ankaradan Kron xc500 aldım kutulu halde geldi kendim monte ettim kadrosu cok hoşuma gitti yalnız bazı problemler var

1.olarak arka dişli 8 li fakat vites kolu 7 li bu nasıl bir hata :boese157: bu yüzden birinci vitesi kullanamıyorum:mad:

2.kadro ömür boyu garantili dediler forumda ancak gelen garanti belgesinde öyle bir ibare yok 2 yıl yazıyor

Bunların dısında bisiklet cok hoş hafif geldi bana kadronun görünümü,ve boyası cok güzel yolda akıcı bir şekilde gidiyor dün 35 kilometre yol yaptım yorulmadım sigma 509 km saatimde var ondanda cok mennunum alacak olanlara tavsiyelerim bunlar.Bisiklet gercekten güzel vites problemi dışında herkese kazasız sürüşler bol pedallar

Ali Serdar GÖK ve Ömer Soykan bunu beğendi.
  2. Ömer Soykan

Ömer Soykan Kıdemli Üye

Seviye:
    Yorum için teşekkürler.

Peki Topgun maşadan memnun musun?

3. Taner Erinmez

Taner Erinmez Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Garantinin artık ömürboyu olmaması konusunda bazı söylemler olmuştu forumda. Senin belgeden bilgi vermenle sabitlendi. Öyle birşey yok. Garantisini bir servisine imzalattın mI? Yoksa geçerli olmaz. Kullanmadan once servisine götürüp parça yanlışlığını gösterseydin keşke değiştirmek zorundalar. Bisikletin tam parçalarıyla eksiksiz ve sorunsuz çalışmak zorunda.

Servise gidip derdini anlat imzayıda al derim.

4. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Taner Beyin de söylediği gibi, aservise gidip bu durumu düzelttirmelisiniz, hatta aldığınız yerle de görüşün. Kadro konusunda benim bisikleti aldığım yer ömür boyu garanti olarak söylemişti. Hiç garanti belgesine bakmadım açıkçası.