Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron xc500 alayım mı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Çağlar şeker tarafından paylaşıldı.

1. Çağlar şeker

Çağlar şeker Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben ilk defa bisiklet almak istiyorum ve çok araştırdım salcano vs kron arasında kaldım sizce salcano astro 26 mı alayım yoksa kron mu lütfen yardımcı olabilir misiniz.

2. sercan akan

sercan akan Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Mtb Den Pek Anlamam Ama Alıcaksan Bence Disk Fren Sistemi Olan Bir Bisiklet almanı Öneririm. Bütçen Tahmini 800-1000 TL Arası Birşey Bu Fiyata Değişik Markalarda Daha İyi bir Bisiklet Öneren Arkadaşlar Olacaktır.

3. hakan özşen

hakan özşen Misafir

Merhaba arkadaşım,ben Kron XC 250 kullanıyorum ve memnunum.Kron ile bir sıkıntım olmadığını söyleyebilirim.

4. Çağlar şeker

Çağlar şeker Yeni Üye

evet bütçem 800 ile 1000 arası teşekkür ediyorum cevaplar için kron daha çok ağır basıyor ama farklı önerilere açığım

5. Ahmet AKÇA

Ahmet AKÇA Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Duyduklarım ve gördüklerimden ötürü salcanoya karşı bir ön yargım var o yüzden KRON...

6. Enes52

Enes52 Yeni Üye

Seviye:
    Bende xc 150 var çok rahat benim bisikletim çok memnunum ama alcaksan disk fren yerine v-fren al bence.

7. Ercan Cebeci

Ercan Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba aramıza hoş geldiniz,

Bütçenizi arttırma şansınız varsa eşime aldığımız 2014 xc1000 i tavsiye ederim. xcm gidondan kilitli maşa, alivio çekiş sistemi deore arka aktarıcı, hidrolik fren ve kenda katlanır lastikleri var. + olarak Kablolar kadro içerisinden geçiyor. - olarak koltuğu ve elcikleri pek kaliteli değil, pedallar da vasat. Dediğiniz bisikletleri alırsanız büyük ihtimal bir süre kullandıktan sonra bazı parçalarından memnun kalmayıp değiştirmek isteyeceksiniz (maşa, vites donanımı, frenler gibi) ve size daha pahalıya gelecek.

Bütçenizi arttıramıyorsanız 2. el takip edin. Sıfırdan farksız çok güzel bisikletler oluyor. Anlayan biriyle inceleyip alabilirsiniz.

Şimdiden alacağınız bisiklet hayırlı olsun.

Edit: arazide kullanmayacaksanız şehir bisikletlerine de bir bakın derim.

8. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Kron XC 150 aldım eşime. Fabrikada XC 250 Jant setini takmışlar ve göndermişler. Rulmanlı göbek sistemi var. İlk montajında bisikletin iki tekerininde göbeklerinde boşluk vardı. Sıktım, ayarladım ama olmadı sonra bir baktım ki rulmanlı göbek. Rulman ile göbek arasında mm onda biri kadar boşluk var. Çözümü olmadığı için satın aldığım yeri aradım. Bana yeni jant setleri gönderdiler. Elimdekileri de geri gönderdim. Montaj sonrası bir baktım o gelenlerde aynı. 4 Ay oldu alalı bir sorun çıkartmıyor ama boşluk boşluktur. Satıcı bisikletin garantisi bitse bile jant göbeklerinin garantisi bizde dedi. Ben her türlü gerekeni yaparım dediği için kullanıyoruz hala. Karar sizin.. :) :)

9. Çağlar şeker

Çağlar şeker Yeni Üye

@ercan bey çok teşekkür ederim, o zaman ben biraz daha sabır edip para biriktireyim. xc1000 alayım :)