Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC250'ye uygun zincirler?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Umut SEFLEK tarafından paylaşıldı.

1. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    Arkadaşlar aşağıdaki zincirler Kron XC250 icin uygun olur mu? Bunlardan hangisini tavsiye dersiniz. Ben şimdilik sadece bunlara baktım. Farklı önerilere de acığım. Performans veya profesyonel amacla değil sadece zinciri olmayan bisikletimi kullanılabilir duruma getirebileceğim hem uygun fiyatlı hem de sağlam bir ürün arıyorum. Buna göre marka ve model tekliflerine acığım.

Shimano Alivo Zincir Cn-Hg50 6-7-8 Vite

Sram Zincir Pc-7X 7 vites

Uyumluluk icin sadece 7'li sistem olmasına dikkat ettim. Zincir konusunda başka uyumluluk kriteri varsa bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler,

2. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    arkadaslar bu konuda bilgisi olan lutfen yardimci olsun. zinciri bugun siparis edip haftasonu turlamak istiorum... merak ettigim sey 7li sisteme uygun oldugu belirtilen her zincir benim bisikletime uyar mi? hayirsa baska neye bakmam gerekiyor? tesekkurler

3. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    güzel arkadaşım. piyasada satılan kmc nin 8 10 liralık zincirleri 6 7 8 uyumludur. ve cokda güzel zincir o çekiş sistemine bosuna o gösterdiğin örnekleri alma o sistemde eskittiğine degmez yükseltince parcalarını ozmn alırsın bende suan deore alivio sistemde bile bu kmc zinciri kullanıorm cok memnunum.