Kron xc250

baris34ince

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
(link) bu bisikleti almaya karar verdim fakat internetten alacağım. kadro boyu hakkında detaylı bilgim yok forumdan baktığım kadarıyla (link) burda yazan kadar bilgim var :D 1.80 boyundayım açıkçası gözümle görüp de almak istiyorum istanbul sarıyer yakınlarında internet fiyatından daha uyguna bulabileceğim bir bisikletçi biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler ..

Scudo

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
online bende dusnuyorum o site guvenlimi.aldikdan sonra haber verirsin.(link) burdan kadro boy ogrenbilrsin.yalnız kron xc 250 masa kitlenmiyor yokuslarda bir hayli gucu emer yorar sıntı yasanir.kron xc 500 modeline baksan daha iyi olur.daha rijit.kron xc 250 serisinden cok şikayet var.donanımdan.

Tepki
5
Bisiklet
Dahon
@gok
ben kron xc250 aldım kaçkar bisikletn sitesinden sipariş verdim.alacaksanız kaçkar bisikletn sitesi güvenli ve daha ucuz bence.bi sorun da çıkmadı.sadece bisiklette bazı ayarlar ya kolay bozuldu ya da yapılmamştı.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
hayırlı olsun.tamam kaçkar bisiklette karar verdim.keşke xc 500 baksaydın derdim.100 tl gibi para icin özellikle kitlemeli maşa ya degerdi.sonradan taktirirsan daha pahaliya gelir.uyarmamız da gecmi kaldik.:D

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Kaçkardan al 500 un altına alırsın. Ben nakitte Carraro 419'u 70 TL indirimle 600'e aldım sarachaneden. M beden uyar sana L büyük olur.
Arkadaslara katılarak ben de xc500 almanı tavsiye ediyorum Kaçkar'da 662,95 diyor iyi bir pazarlık ile 600'e indirebilirsin.

Tepki
5
Bisiklet
Dahon
@gok
teşekkür eder.aldım artık ya ve bana yetiyor açıkcası :) daha başlangıç aşamasındaym gerekrse ilerde gelştiririm bi şeklde :)