Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc250 xc500 fiyat aldım sizce...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emre Ce. tarafından paylaşıldı.

1. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    Uzun araştırmalar sonucu kron gerek tip gerekse özellik olarak hoşuma gitti fakat aklıma takilanlar var xc250 2014modellerde maşa kilidi var artık başka ne değişiklik var ikisindede bilen var mı bazı siteler xc500de altus arka vites var derken bazilari acera var diyor hangisi doğru aldığım fiyat nakitte xc250 için 700tl xc500 için 850tl sizce fiyatlar nasıl 850 beni biraz zorlar ama vermeye çalışırım üstüne çıkamam ve v fren bakıyorum başım agrisin istemiyorum hdmi baksam acaba? yaş 30 profesyonel olacak değilim ama arabanın arkasına atıp dağ bayır gezeyim istiyorum biraz uzun oldu ama yardım eden olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. Emrah KARAYEL

Emrah KARAYEL Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    bende yaklaşık 1 ay once kron xc250 hd aldım.aslında xc150 almaya gitmiştim ama kararım değişti bütçeme göre.vites sistemleri çok fazla farklı değilmiş.anlayamazsınız çok fazla dedi satıcı.hidrolik diski kesinlkile öneririm.mekanik alma ama.once hidrolik sonra v fren düşün.920 tl fiyata aldım ben.kadro malzemesi aynıymış zaten.hidrolik fren çok konforlu gerçekten.ve sıktınmı duruyor.yardımcı olabildim umarım

3. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    Açıkçası hidrolik frenden korkuyorum onun için kendim ayar yapabileceğim gerekirse söküp takabilecegim v fren alicam ve birde 29"almayı düşünüyorum açıkçası böylece asfalt için lastik bulmam daha kolay olacak fakat sorunum bana verilen fiyat yeterince iyi mi acaba

4. E. Yavuz

E. Yavuz Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Hocam cidden Kron XC 500 modelini 850 bırakıyor mu adam? Ben daha fiyat almaya gitmedim fakat Kron'un sitesinde fiyat 1000 lira. Bende 500 almayı düşünüyorum. Fren bakımları içinde bir bisikletçiye götürüp baktırabilirsiniz o sorun değil bence :)

5. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    Fiyatlar yukarıda dediğim gibi aslında daha ucuza bile alınabilir ben ciddi ciddi pazarlık yapmadım kron xc500 v 29" almayı düşünüyorum ama siyahı var mi bilmiyorum ankaradaysaniz ozelden yazın

Fiyatlar mecbur düşecek çünkü yaz sonu tüm firmalarda acaip indirim var tam alınacak zamanlar aslinda

6. VolkanS

VolkanS Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
  7. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    O zaman benim aldığım fiyat gayet güzel sanırım taksitle 900 nakit 850 dediler

8. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    Ankara da mi oturtuyorsunuz

9. E. Yavuz

E. Yavuz Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Yok hocam Eskişehir'de oturuyorum. Haftaya cuma günü bir sorun çıkmazsa almaya gideceğim. Bu arada yukarıdaki arkadaşın attığı hidrolik fren o yüzden 950 :)

10. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    Yaa sonradan farkettim bende ama ilan ıstanbul ankara da olunca kron tek bir yerde var mecbur oradan almak zorunda kalıyorsun bende haftaya p.tesi gidicem almaya eğer fiyatta falan anlasamazsam salcano astro 29 hd almayı planlıyorum açıkçası

11. E. Yavuz

E. Yavuz Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Anladım hocam ben 850 bulabilirsem iyidir üstüne de aksesuar almaya çalışırım :)

12. Ömer Örge

Ömer Örge Yeni Üye

Seviye:
    Kron 500 için 850 lira iyi fiyat iki üç gün önce kredi kartına taksit yaptırarak 950 liraya aldım.

13. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    950ye v fren mi aldınız yoksa hd mi? Maşanin kilit mekanizmasından memnun musunuz? Xc500 den memnun musunuz? Bi fikir versenizde kararsizliklar son bulsa

14. Ömer Örge

Ömer Örge Yeni Üye

Seviye:
    Benim aldığım V-Fren modeli, daha yeni olduğu için iyice tecrübe etmedim ama ilk izlenimlerim kadro sağlam, vitesleri seri, fren gayet başarılı seleyede bir kaç günde alışıyorsunuz. Maşa konusunda da bir iki kere kilit olayını denedim iyi gibi ama dediğim gibi kullandıkça yol yaptıkça nasıl bir bisiklet olduğu hakkında daha fazla fikir sahibi olunabilir. Malesef henüz bu seviyede değilim.

15. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ne diyelim. hayırlı olsun.

16. Oğuz han T

Oğuz han T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    2 sene xc500 kullanmış birisi olarak tafsiye etmiyorum.Öncelikle xc250 ve vede xc500 in maşası berbat kilitlenme olayı felan hikaye. kadrosu güzel ama dediğim gibi maşa olayı bozuyor vede kronun satış sonrası servis olayı kesinlikle berbat. Olay bisikleti satana kadar. Ben uyarayım dedim yinede tercih sizin.

17. E. Yavuz

E. Yavuz Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Peki o fiyata eşdeğer ne önerirsiniz?

18. Oğuz han T

Oğuz han T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kesinlikle fanatizm olarak algilanmasin memnuniyetimden dolayi carrraro yu tafsiye ederim. Crx veya crp modellerine bakabilirsiniz.

19. Emre Ce.

Emre Ce. Yeni Üye

Seviye:
    Dostum Salcano astro hakkında ne düşünüyorsun hiç baktın mi acaba

20. Oğuz han T

Oğuz han T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Salcano hakkinda bilgim olmadiği icin yorum yapmam doğru olmaz. Ama forumda bahsettiğiniz model için birçok konu vardir eminim. Forumda sag üstden arama yapin bircok konu bulursunuz.