Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC250 Hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yunus Emreee tarafından paylaşıldı.

1. Yunus Emreee

Yunus Emreee Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Kron xc250 aldı arkadaşım bugün. İkinci el 450 liraya aldı. Disk fren sistemine sahip (MD). Sormak istediklerime gelince. Sizce bu kadro üzerinde oynanmalı mı? Yani maşadır, lastiklerdir, fren sistemi gibi.. Çok fazla çizik var kronu arayıp değiştirmek istiyoruz felan desek gönderirler mi? Yada orjinal şekilde boyatıp üzerine marka sticker yapıştırsak olur mu? yada böyle birşey mümkün mü? Rica ediyorum cevaplayın ya .....

2. Yunus Emreee

Yunus Emreee Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    cevap lütfen

3. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Oynayıp oynamamak konusu tamamen senin ya da arkadaşının insiyatifinde olan bir şey buradaki yorumlara göre hareket etmeyin bence. Çünkü ben de dahil olmak üzere ortak fikir o bisiklete çok fazla masraf yapmamanız yönünde olacaktır. Bunu bisikleti küçümsediğim için söylemiyorum. Xc250 benim de kullanmış olduğum bir bisiklet. Bakımlarını yaptığım süre içinde beni memnun etti. Bence, illaki bir değişiklik yapacağım diyorsanız ve ağırlıklı asfalt yolda kullanıyorsanız dişli rubenaları çıkarıp daha akıcı bir lastik takın. Hiçbir firma kadroda çizik oluştu diye kadro değiştirmez çünkü kullanıma bağlı çizik bisiklet için olağan bir haldir. Ayrıca arkadaşın bisikletin 2. Sahibi olduğu için, kronun politikasını bilmiyorum ama bazı firmalar, garantinin sadece bisikletin ilk sahibini kapsadığına dair bir ifade koyarlar. Bunu da araştırmanız gerekiyor.

Gökhan Semiz bunu beğendi.