Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC250 Alacağım ama..

Konu, 'Kron' kısmında Mustafa Erdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Erdoğan

Mustafa Erdoğan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar eski bisikletim Bianchi'nin (Modelini unuttum) vitesinin dağılması ve çok sorun çıkarması üzerine, Kron XC250 almaya karar verdim ancak yaşadığım ilde Kron bayisi yok bende, internetten baktım ve Performansbisikletten almaya karar verdim. Kron'un internet sitesini bulamadğım için servislerinide bilmiyorum Uşak'ta yaşıyorum acaba servisi varmıdır bilemiyorum. Bisiklet parçalar halinde gelecek ben nasıl ve nerden kurduracağım arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim. Teşekkürler, iyi forumlar :)

2. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bir bisikletçiye gidip durumu anlatıp fiyat sorabilirsin. Kron markasının sahibi ve dağıtıcısı olan Efor bisiklete de sorup yardım isteyebilirsin.

3. Mustafa Erdoğan

Mustafa Erdoğan Yeni Üye

Seviye:
    Keşke soracağım bir bisikletçi olsaydı, yaşadğığım ilde beyaz eşyacıdan başka bir yerde bisiklet satılmıyor :(

4. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Desene oraya gelip bisikletçi dükkanı açmak lazım :D
    Şaka bir yana, bence biraz araştır, illa vardır. Bir de efor bisikleti ara.. ;)

5. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    yeni kron xc 250 aldik.trek kullandigim halde hakkını gercekten vermis.ön maşa kitlenmeyen deselerde sertlik ayarı yapiliyor.sürüs keyfi harika.online alisverii guvenilir site ariyorsan performans bisiklet var tavsiye ederim.kron xc 250 modelleri cok guzel.pesin 510 liraya geliyor kargo bedava.normalde 570.yalnız yokuslarda ani vites degistirme ve pedala abanmak zincir ve arka aktarıcıya deforme ediyor.her model icin gecerli.

6. Kağan Pek

Kağan Pek Yeni Üye

Sakın Alma Ben 2 AY ÖNCE ALDIM ÇIKARMIĞI SORUNU BIRAKMASDI :(

7. Murat Güvenç

Murat Güvenç Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:

kardeşim çıkardığı sorunlar nedir bende kron xc250 2013 aldım arkadaş nerdeyse haftada bir gün bayisine gidiyorum abi şu sorun abi bu sorun diye gerçekten anlamadım 0 bir bisiklet te bu kadar sorun olur mu insan bir mühdet sonra servise götürmeye utanıyor.
    1 - maşanın kademeli inmesi
    2 - tekerleklerin bile dağıtmış gibi hafif sallanması
    3 - vites ayarı durmadan bozuluyor
    4 - pedale sert yüklenince tak tak ses çıkartması mı
    5 - pedale yüklendiğimde arka tekersin sürttüğünü hissettim durdum baktım harbiden sürtüyor.

bir ton sorun anladım gitti vallaha bunlar küçük sorunlar halledilebilir ama kesinlikle can sıkıcı...