Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron Xc2000

Konu, 'Kron' kısmında zodijackyl tarafından paylaşıldı.

1. zodijackyl

zodijackyl Üye

Seviye:
    arkadaşlar forumda o kadar çok kron xc2000 le ilgili başlık varki ama hiç birisinde bisiklet hakkında pek bi bilgi yok. 2 gün önce aldım. bi kaç sorum olacak sizlere... sizce almakla hatta ettimmi? etmediysem modifiye'ye nerden başlamalıyım. bisiklet konusunda biraz yeniyim.

ilginiz için şimdiden teşekkürler...

2. İsa Mutlu

İsa Mutlu Aktif Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun bisikletin.

Bence iyi bir seçim. Kesinlikle hata etmemişsin. bende xc 1000 var. Bildiğim kadarıyla frenleri hariç geri kalan parçalar aynı olmalı.
    Bana sorarsan modifiyeye frenlerden başlayabilirsin. Mekanik diskleri çıkarıp hidrolik disk fren takabilirsin. Modifiyeye buradan başlamak iyi olur gibi geliyor bana.
    Bol pedallı günler dilerim.:)

zodijackyl bunu beğendi.
  3. zodijackyl

zodijackyl Üye

Seviye:
    öncelikle cevap verdigin icin teşekkür ederim. evet frenler dışında aynı. aldıgım bisikletcide frenlerden baslamalısın . sonrada dublex lastik taktırırsın demişti bu konuda biraz yeniyim bugun ilk turumu yaptım her ne kadar yanımdaki arkadas bana engel olsada güzel bi gündü uzun zamandır kendimi bu kadar iyi hissetmedim iyi bi bisiklet almak çok iyi geldi bana gerçekten

4. esinticaner52

esinticaner52 Aktif Üye

Seviye:
    bende de xc 2000 var tabi modifiye edilmiş almak la hata fln yapmamışsın güzel bi seçim güle güle kullanmani dilerim....

5. efecrt

efecrt Yeni Üye

2. el temiz kron aranıyooo

6. esinticaner52

esinticaner52 Aktif Üye

Seviye:
    herhalde siz arıyorsunuz hangi model olduğu sizin için önemli mi??? msn'de knsbilirmiyiz bu konuyu bende forumda da resimleri var xc500(2007)model 16'' ve xc 2000(2008)20'' model her ikiside modfiyeli

esinticaner52@hotmail.de

7. erhan erden

erhan erden Aktif Üye

Seviye:
    bence doğru tercih 1,5 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım... 3000 km nerdeyse yol yaptım her türlü arazi koşullarında kullandım ... hayırlı olsun