Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC150V Hakkında Kısa Gözlemlerim

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında berkay ulak tarafından paylaşıldı.

?

KRON XC150V ÖNERİRMİSİNİZ

1. EVET

33,3%
  2. HAYIR

33,3%
  3. ŞEHİR İÇİNE SORUNSUZ

33,3%
  4. BENİM OLAN HER BİSİKLET ÖZELDİR

oy sayısı 0
    0,0%
  1. berkay ulak

berkay ulak Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Öncelikle bisikletimi görmek isterseniz http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=121946 bu lnkteki resimler bana aittir. gelelim gözlemlerime maddeler halinde yazmam daha iyi olur herhalde

--Bisikletimi kuşadasından 500tl ye alıdım

--Kuşadası yollarını bilenler vardır ve genelde düz yol yok hep rampa özellikle mezarlık yokuşu rahatlıkla çıkabiliyorum

--Bende bir çok arkadaş gibi salcano ng650v ile kron xc 150v arasında kalmıştım fakat kronun kadrosu ve görünüşü daha üstün

--Vites geçişleri mükemmel ve seri

--Tekerlekler patlamaya karşı gayet dayanıklı

--Jantlarda öyle bir sistem yapmışlar ki pabuçların deydiği yer sürtünmeyi çoğaltıyor çünkü girintili çıkıntılı yani fren mesafesini azaltıyor

--Amortisörlere zaten hiç bir lafım yok sertliği falan tam sistemine göre

--İstediğim zaman 21. vitese kısa zamanda geçirip tekrar azaltabiliyorum yani diğer bisikletlere göre vites geçiş süresi çok kısa

--Bazen dağ yollarında bazen taşlıkta kullanıcam diyorsanız gerçekten dayanıklı

son bir şey önceden neptun marka tansaştan aldığım bisikleti kullanıyordum ve kron alınca huzura erdim sizi birazcık aydınlatabildiysem ne mutlu bana