Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC150V Hakkında Gözlemlerim

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında berkay ulak tarafından paylaşıldı.

?

KRON XC 150V ÖNERİLİRMİ

1. EVET

25,0%
  2. HAYIR

16,7%
  3. DAYANIKLI FAKAT UZUN YOLLARA GELMEZ

16,7%
  4. SENİN OLAN HER BİSİKLET ÖZELDİR :D

41,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. berkay ulak

berkay ulak Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Öncelikle bisikletimi görmek isterseniz http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=121946 bu lnkteki resimler bana aittir. gelelim gözlemlerime maddeler halinde yazmam daha iyi olur herhalde

--Bisikletimi kuşadasından 500tl ye alıdım

--Kuşadası yollarını bilenler vardır ve genelde düz yol yok hep rampa özellikle mezarlık yokuşu rahatlıkla çıkabiliyorum

--Bende bir çok arkadaş gibi salcano ng650v ile kron xc 150v arasında kalmıştım fakat kronun kadrosu ve görünüşü daha üstün

--Vites geçişleri mükemmel ve seri

--Tekerlekler patlamaya karşı gayet dayanıklı

--Jantlarda öyle bir sistem yapmışlar ki pabuçların deydiği yer sürtünmeyi çoğaltıyor çünkü girintili çıkıntılı yani fren mesafesini azaltıyor

--Amortisörlere zaten hiç bir lafım yok sertliği falan tam sistemine göre

--İstediğim zaman 21. vitese kısa zamanda geçirip tekrar azaltabiliyorum yani diğer bisikletlere göre vites geçiş süresi çok kısa

--Bazen dağ yollarında bazen taşlıkta kullanıcam diyorsanız gerçekten dayanıklı

son bir şey önceden neptun marka tansaştan aldığım bisikleti kullanıyorum ve kron alınca huzura erdim sizi birazcık aydınlatabildiysem ne mutlu bana

2. SerkanERDOGAN

SerkanERDOGAN Aktif Üye

Seviye:
    Estetik olarak zaten bisiklet 1-0 önde gelir benim için :) güzel bisiklet güle güle binin