Kron xc150 veya kron xc250 nasıldır ?

Tepki
0
Bisiklet
Kron
ankarada bu iki bisikletden birini alıcam 400-500 tl arası bütçem var hangisini almalıyım başka alternatif varmidır bu fiyatlarda okula gidip gelmek için kullanılacak 10-15 kilometre yol yapılacak ortalama yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 2013 modellerini alıcam

Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Bisikletçide inceledim kadro olarak albenisi var,mesela Salcano Ng650'den kadro şekil,şemal olarak daha iyi.2 tane suluk koyma yeri var,Salcano'da tek olması lazım,haftasonu normal dağ yollarında veya şehir yollarında rahat kullanırsınız.Kelebek vitesli,çevirmeli vitesten daha iyi.Tek dezavantaj mıdır bilmem ama kadro kulağı yok arka aktarıcıyı kadroya montalamışlar,bunun da pek bir sorun teşkil etceğini sanmıyorum.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Kron xc150 6061 aluminyum.Kron xc 250 7005 aluminyum.Kron xc 250 daha iyidir.Kadrosu her türlü modifiyeye açık,sağlam,çokta ağır olmayan hafif kadrosu var.Kron xc 500 v-frene'de bakabilirsin.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
kron xc 500 baktım ama beni zorlar o xc250 yi 500 nakit fiyatina flan alırım galiba yardımlar için teşekkürler baska bisiklet önerebilicek varmi 400-500 tl arası başlangıc icin ztan
500 tl fiyat normalmidir xc 250 için ankarada alıcam tek satıcısı var galiba oda yenimahallede

ozan türk

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
ben de kron xc250 ve sedona 701 arasında kaldım ama kron daha iyi gibi gözüküyor:) 500 tl ise al bence o kadar da pahalı değil ..

bajak

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Salcano
2-3 aydır xc250 kullanıyorum. Bence bu fiyata muhteşem. çok doğru bir tercih yapmışım

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
niye dağ bisikleti alıcaksın ki hibrid veya yol bisikleti al 400-500 tl ye alabilir misin bilmiyorum ama dağ bisikleti(okula gidiyorsan betonda süreceksin heralda)alma kendini yorma

Tepki
0
Bisiklet
Kron
ankara'nın yolları malum o yüzden dağ bisikleti tercih ediyorum ayrica ana caddelerde değil güvenlik açısından ara sokaklardan gidicem ara sokaklarda takur tukur olduğundan dağ bisikleti almaya karar verdim ayrıca arada bi arazide de kullanmayı düşünüyorum :) 2013 moden xc 250 540 tl pazarlıkla 500 e almayı denicem:)

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Bence XC 250 yerine Sedona 701 almalısın.

M.Akif

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@Gokalp Gokmenler

Gökalp bey sedona 701 ile xc250 artlıarı ve ekisleri açısından bahsedebilirmisiniz.Bende iki model arası git gel yaşıyorum

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@M.Akif

Kron XC 250 ve Sedona 701'i donanım olarak incelediğimiz zaman vites sistemleri arasında pek bir fark olmasa bile Sedona'nın üzerindeki RST CAPA T marka maşa Kron'un üzerindeki Zoom maşadan kat ve kat daha iyidir. Ayrıca en önemlisi marka güvenilirliği olarak Kron ve Sedona mukayese bile olmaz. Sedona Türkiyede ki en iyi yerli bisiklet üreticisidir. Forumdaki Kron başlığını inceleyecek olursan Kron marka bisikleti olan onlarca kullanıcının bisikletlerinden (Özellikle maşalarından) çok şikayetçi olduklarını görebilirsin. Ama Sedona kullanıcılarında bisikletlerinden şikayetçi olan yok gibi birşey.

M.Akif

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@Gokalp Gokmenler

Bende öyle düşünüyorum ilk başta kron alcam diye yola çıktım bi kaç gündür fikrim değişti.sedona da hemfikirim fakat en ucuz ve en güvenilir sedonayı nereden sipariş edebilirim izmitte yaşıyorum sedona bayii yok burada maalesef:boese157:

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@M.Akif

İzmit İstanbul arası bir saatlik yol, eğer fırsatınız varsa İzmitten atlayın Efetur'un otobüsüne İstanbul Harem'de inin, Vapura atladınız mı 15 dakika sonra Sirkecidesiniz. Sirkeci'de Aslı Bisiklet'ten bisikletinizi alıp aynı yol ile İzmit'e geri dönün. Hiç internetle, siparişle falan uğraşmayın derim ben.

M.Akif

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@Gokalp Gokmenler

Bende öyle yapmayı düşünüyorum.Muhtemelen gideceğim bugün yarın sedona 2012 modellerinden arıyorum varmıdır aslı bisiklette : ) Teşekkürler.