Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC150 mi? Mosso WİLDFİRE mı ?

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Burak.Karaosmanoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Burak.Karaosmanoğlu

Burak.Karaosmanoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kuzenim bisiklet almak istediğini ve bu iki bisiklet arasında kaldığını söyledi. Siz olsanız tercihiniz hangisinden yana olurdu ? Kron xc150 mi yoksa mosso wildfire mı ? :)

2. MertCanT.

MertCanT. Üye

Seviye:
    Kron markası Türk malı, ben de kron xc 250 kullanıyorum kadrosu gerçekten çok güzel ama maşasi biraz kötü iki modelde de aynı masa var zaten eğer kuzenin dağda bayirda surmeyecekse masa fazla problem olmaz her şeye rağmen kron almalı kuzenin

Burak.Karaosmanoğlu bunu beğendi.
  3. Burak.Karaosmanoğlu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yorumunuz için teşekkür ederim :)

4. Furkan Candan

Furkan Candan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    2 bisiklette özellik bakımından aynı diyebiliceğimiz cinsten maşaları 2 sininde aşırı beklenti içinde olunmaması gereken maşalar.Ama üstündeki donanımlar(Vites,Dişli,Fren vb.) bakımından başlangıç için ideal bisikletler 2 side üzmez ama şekil olsun isterseniz kron size daha bi özgüven veren bi marka kron xc 150 seçmelisiniz. İyi geceler Hayırlı olur inşallah :)

5. Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Kron hakkında olmluda olumsuzda yorum var mossoyu bilmiyorum fakat mossoların kadrolarının saglam olduğunu duymustum.Sanırım 7005 alimunyum kadro kullanıyor ve taiwan malı diye biliyorum.iyice düsunüp karşılaştırıp öyle al.Salcanoyu görüyoruz oda türk markası ama bence sadece göstermelikler ve ürünlerinin arkasında durmuyorlar. :)

6. MertCanT.

MertCanT. Üye

Seviye:
    Önemli değil =)

7. Burak.Karaosmanoğlu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Maşasının pek önemi yok bizim için çünkü dağda bayırda kullanmayacağız :) Yani bizim işimizi rahatlıkla görür :) Herkese vaktini ayırıp yorum yaptığı için teşekkür ediyorum :)

8. TaylanEr

TaylanEr Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Dün yanyana görebildim... Görünüş için Kron, kalite için Mosso... Bütçe el verirse Carraro Force 500 bak. Bazen bende acaba bu bisiklet benim mi diyebiliyorum :)

9. emrahguclu

emrahguclu Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Açıkçası genel bir problem mi bilmiyorum ama benim bisiklette (XC 150) frenlerle ilgili sorunlar var. Bir türlü ayar tutmadı. Fren kollarından sağda olanlar jantın üstünde kalıyor. Ben şu an bütçeyi zorlayıp, biraz da sabredip daha iyi bir bisiklet almadığıma pişmanım. Ama bu bisikletle de 500km civarı yol yaptım şu haliyle. Sadece bazen sabrımı taşırıyor. Almadan önce iyi tartın, düşünün.

10. hakan çelik

hakan çelik Forum Demirbaşı

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Ben mosso kullanıyorum. Ve çok memnunum sanırım bu modelinde de 7005 kadro var. Ayrı mosso kadroları kalitelidir. Fakat taiwan malıdır. Kötü olarak demiyorum sadece yurtdışı malı olduğunu belirtiyorum. Bu yüzden 2 si arasında çok bir fark yok. Ben kron al derim maksat esnaf kazansın. Yurtdışına gerek yok :)

11. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    mossodan şaşma diyebilirim ama moso wildfire d mi v mi ?

12. Serhat Karataş

Serhat Karataş Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yıllardır alü. mosso ile yarışlara katılan bir arkadaşım vardı bürsürü dereceleri oldu çok malzeme değiştirdi ama hiç kadroyu değiştirmedi.. doğrusu bu yüzden Mosso ya sempatim var.. Hakan Çelik in dediği gibi sağlamlığını gördüm bu bisikletin....