Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC1000 kadro?

Konu, 'Kron' kısmında swat tarafından paylaşıldı.

1. swat

swat Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce kronxc1000 bisiklet aldım.Eski bisikletimin arka jantı tutan kulakçık kısmının kırılması ve 2 defa kaynak yaptırmam sebebiyle onu bir şekilde elden çıkarıp şimdi bu bisikleti aldım.Forumda bu bisikletle ilgili birçok görüş var kimisi iyi kimisi kötü olmak üzere.Sütten ağızı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali,bu bisikleti oldukça dikkatli,asfaltta kullanmama rağmen kafamda sürekli kadroya ya bişey olursa,arka kulakçık hasar görürse diye bir kuşku var içimde.Bunu düşünmekte beni oldukça yıpratıyor.Kron xc3000 lerde arka kulakçıkta kırılma,çatlama,dayanıksızlık problemleri bir kaç kullanıcının başına gelmiş.Bunlarıda gördüğüm zaman acaba yanlışmı yaptım diye bir endişeye kapılma hissi oldu bende.Lafı fazla uzatmadan görüşlerini bekliyorum şunuda belirtiyim amacı dışında kullanmıyorum.57 kiloyum olabildiğince düz yolda kullanmaya çalışıyorum ve ister istemez kaldırımdan indiğim olmuyo değil...Saygılar iyi forumlar...

2. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    kilonu da düşünürsek bence rahat ol....Ayrıca o tarz bi sıkıntı da ürünün arkasında durucaklarına inanıyorum bi korn kullanıcısı olarak...

3. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    daha önceki bisikletin nedir bilmiyorum ama öğrenilmiş korkular adım atarken insanı etkiler ama bu degildirki dün olan sey bugunde olacak. bende 2008 model xc 1000 kullanıyorum ve kilom 80nin üstünde . dağda olsun bayırda olsun şehir içinde olsun bir çok alanda kullandım ve su ana kadar gayet memnunum, verdiğim paranın hakkını sonuna kadar çıkartıyor.

4. swat

swat Aktif Üye

Seviye:
    Eski bisikletim normal markasız çift amortisörlü bir bisikletti.

5. Tolga Can Sabah

Tolga Can Sabah Kıdemli Üye

Seviye:
    hiç korkma bendede kron xc 1000 var kıramazsın ama kırsanda sanırım ömür boyu garanti bunuda kapsıyordur ama emin değilim !
    sen beni bir görsen bu kıramadıysa ben hiç kıramam dersin :D

6. swat

swat Aktif Üye

Seviye:
    ömür boyu olmasada olur 2 yıl adam akıllı kullanayım kurban kesicem :D

7. aykut52

aykut52 Forum Demirbaşı

Seviye:
    vitesin dogru ayarlıysa ani ve siddetli vites atısları yapmazsan kulakcıgına hic bisi olmaz

8. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende almayı düşüniyorum gerçekten güzel bi kadro korkma hiç zaten kadrolar garantili