Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron xc1000 ankara da arıyorum yardım....

Konu, 'Kron' kısmında burakcv tarafından paylaşıldı.

1. burakcv

burakcv Yeni Üye

Bir süredir bu spora başlama niyeti ile yanıp tutuşuyorum.Alacağım bisikletimi de seçtim Kron xc 1000 21'' fakat ANKARA da(sezenlerdeki bisikletçi hariç:) adam 800 ytl dio :boese157: ) Kron satan bir yer bulamadım.Bildiğiniz bir yer var ise adres yada telefon bekliyorum.Ayrıca 193 cm 86 kg birine bu bisiklet uygun mudur?Cevaplarınız ve yardımlarınız için çok sağolun.

2. mechanics

mechanics Aktif Üye

Seviye:
    Keçiörende FTZ alışveriş merkezinin bodrum katındaki bir bisikletçide var ama 21" yoktur sanırım. Ben sorduğumda 650-700 civarı bir fiyat söylemişti ki o bisiklet için fazla geldi bana. Yenimahalle'de performans bisiklete gidersen istediğin modeli temin eder sanırım. Ya da direk İstanbul'dan Efor bisikletten sipariş verip kargoyla getirtebilirsin.

http://www.eforbisiklet.net
    http://www.performansbisiklet.com

burakcv bunu beğendi.
  3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    burakcv merhaba, Sirkeci'de efor bisiklet var. Biz 2 hafta once oradan 600 YTL'ye Kron XC 1000 aldik. Dilerseniz telefonla gorusun. Yardimci olacaklarini zannediyorum. (Kargoyla gonderebilirler)
    Rutin bakimlar garanti kapsaminda olacagi icin Ankara'da nerede yaptiracaginizi ogrenin. Astari kilifindan pahaliya gelmesin.

burakcv bunu beğendi.
  4. burakcv

burakcv Yeni Üye

Evet ftz de ki ve sezenlerdeki aynı bisikletçi ve çok faiş fiyatlar söylüyolar.Şu an araştırma içerisindeyim bakalım...Kron un bana pek dayanmayacağını da söylüyolar.Çok teşekkür ederim ilginize...

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Dayanmayacagini ne anlamda soylediler? Kron omur boyu kadro garantisi veren (Benim bildigim) 3 markadan bir tanesi ve trekle ayni kalitede oldugunu soyleyen arkadaslar var. Size onerdikleri bisiklet diger 2 bisikletten birisiyse birsey diyemem ama baska marka icinse dusunmenizi oneririm.

Kadro garantisi veren markalar Cannondale,Trek ve Kron'dur.

burakcv bunu beğendi.