Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC1000 2013 ve 2014 model arasında kaldım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Giray Akkuş tarafından paylaşıldı.

1. Giray Akkuş

Giray Akkuş Yeni Üye

Seviye:
    Aylar sonra kron XC1000 almaya karar verdim. Fakat aklımı karıştıran bı kaç sorun var ve sizlerden yardım almak istedim. Önümde iki seçenek var:

1- İkinci el 2013 model bir kaç çizikli kron xc1000. = 1100 TL
    2- Sıfır 2014 model bayiiden teslim kron xc1000 = 1500 TL

ilk seçenekteki bisikletin garantisi var 01.01.2014 tarihinde alınmış.
    hidrolik frenli alıcam v fren düşünmüyorum. zaten bu modelde var mı bilmiyorum.
    merak ettiğim 2013 ve 2014 arasında çok fark var mı? bisikleti uzun süre kullanacağım 4 5 ay sonra satma gibi bir niyetim yok.
    üzerindeki parçaları karşılaştırdım bulabildiğim kadar. yanlış varsa düzeltin.

[image]http://i.hizliresim.com/KloGDJ.png[/image]

ne dersiniz +300 tl daha koyup sıfır 2014 almak daha mı mantıklı?
    teşekkürler

not: F/P olarak farklı bisiklette önerebilirsiniz ikinci el xc1000 fiyatını geçmeyecek şekilde.

2. Giray Akkuş

Giray Akkuş Yeni Üye

Seviye:
    güncel arkadaşlar

3. Ercan Cebeci

Ercan Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    iki bisikletin özelliklerini internetten bulup buraya koyarsan daha çabuk yardım alabilirsin;) Donanım olarak çok fark yoksa biraz pazarlıkla 2013 olanı alabilirsin bence.

4. mahmut krt

mahmut krt Aktif Üye

Seviye:
    2013 xc1000 i 0 aldım 1200 e alivio 9 lu set var kilitlemeli xcm v3 maşa var bence fiyat p açısında aldığım şartlarda en iyisiydi ama şu var 2 . el kron xc1000 temizliğine göre o kadar eder etmez yani hakkı 900 bence ama 0 ının hakkıda aynıysa özellikleri 1500 hayatta etmez

5. Giray Akkuş

Giray Akkuş Yeni Üye

Seviye:
    hocam altta resim linki var düzeltmeyi unutmuşum orda bulabildiğim özellikleri yazdım.
    hocam arkadaşla konuştum 1070 tl istiyor. bir kaç tane çiziği var diyor pazar günü yakın bir arkadaşım bakacak.

6. mahmut krt

mahmut krt Aktif Üye

Seviye:
    herşeyi aynı sadece rengi vs değişmiş gerçekten çok demiş fiyata bilmiyorum yani bende de var xc1000 yeni bisiklet topluyorum 1 aya hazır olur bende satacağım ama aklımdan hiç 1000 geçmedi

7. Ercan Cebeci

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bugün eşime 1300tl ye 2014 xc1000 aldım. vites fren kabloları kadro içerisindeb geçirmişler. vites kolları ve ön vites aynakol alivio, arka attırıcı deore. kilitli xcm maşa. Bence 2014 modeli bu fiyata alınabilir. Ben 2 bisiklet aldığım için ve nakit aldığım için bu fiyata alabildim.Liste fiyatı 725$ üzerinden %10 indirim her yer yapıyor. 1400 liraya çok rahat alınır. Tavsiye ederim

8. Giray Akkuş

Giray Akkuş Yeni Üye

Seviye:
    yorumunuz için teşekkür ederim. peki salcano insomnia 30 ıle karşılaştırma yapabilir misiniz?

9. Ercan Cebeci

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Salcanoyu yakindan inceleme sansim olmadi. Ama dodanim olarak daha yuksek. Salcano ile ilgili cok sikayet okumasam aradaki fiyat farkini verip salcanoyu alirdim. Kullanan arkadaslar yorum yaparsa daha saglikli olur. Sikayet miktarinin fazla olmasi cok satmasindanda kaynaklaniyor olabilir belki

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi