Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC serisi öneriler, sorunlar.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında zafer yapıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. zafer yapıcıoğlu

zafer yapıcıoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kron ne gibi sorunlar çıkarıyor

2. murat serbet

murat serbet Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    2,5 yıldır Kron xc 250 kullanıyorum. Ön aktarıcı biraz zor geçiriyor vitesi. bunun dışında bir problem çıkartmadı.

3. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Markayı kötüleme amaçlı değilim. Çünkü bisikletin üzerinde kullandıkları parçaların bazıları onlara ait değil ama yine de verilen para ve eder konusunda biraz sıkıntılı. XC 750'ye verilen paraya göre başka markaların çok daha iyi donanımları ile bisikletler var. Buna rağmen XC 750-250-150 grubundan çok memnun insanlar var. Ben eski XC serisinden birine sahiptim diğerleri ile kıyaslama yaptığımda eksileri mevcut idi olabilir de zaten... Ama montajlama konusunda tam bir hayal kırıklığı. İnsan arka göbeği örerken montajlarken bakmaz mı boruya yakın mı değil mi ya da fren bağlantıları yapılan yere diğer kısımdan 2 somun eksik bağlandı mı bağlanmadı diye...

4. Mr_EgeMeN

Mr_EgeMeN Professional Cyclist

Adı:
    Egemen Ö.
    Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, Yeni bir dağ bisikleti almayı düşünüyorum.Marka olarak tercihimi krondan yana kullanmak istiyorum. Bildiğiniz üzere kronun xc serisi var fakat hangi modelini (150,250,300 vb.) alacağımı kararlaştıramadım.Bütçen ne diye sorcak olursanız max.1400TL. İçinizden kron hakkında bilgisi olan varsa, kronun hangi modelini önerirsiniz?
    Şimdiden herkese teşekkürler ☺