Kron xc 750 sedona 711 salcano 240 whİstle miwok 1163 d acİlll!!!!!!!!!!!!!!!

Scudo

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
kron kadroda ödün vermiyor.ucuzdan pahalıya 7005 rijit alu kullniyor.sedonaya bakarsan 6061 alu.sedona üst modellerde 7005 alu kullniyor.özellikle dikkat edersen sedona 761 serisine anlarsin.iki bisiklette guzel.kron kadro iyi donanımdan ödün verir.sedona kadro ancak ust seviyede iyidir.sedona donanım iyi.xc 750 de o kadar da sorun cıkartacak donanım yok.kron kadro daha hafif ve saglam.rijit.esnemesi yok gibi.6061 alu salcanodan gıcırtıdan şikayet eden vardı.tercih senin:D

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
kron kadroda ödün vermiyor.ucuzdan pahalıya 7005 rijit alu kullniyor.sedonaya bakarsan 6061 alu.sedona üst modellerde 7005 alu kullniyor.özellikle dikkat edersen sedona 761 serisine anlarsin.iki bisiklette guzel.kron kadro iyi donanımdan ödün verir.sedona kadro ancak ust seviyede iyidir.sedona donanım iyi.xc 750 de o kadar da sorun cıkartacak donanım yok.kron kadro daha hafif ve saglam.rijit.esnemesi yok gibi.6061 alu salcanodan gıcırtıdan şikayet eden vardı.tercih senin:D whistle-sedona agirdır.

Hüseyin Kaynak

Aktif Üye
Tepki
51
@gok

:) ya yemin ederim daha çok kafam karıştı :) ama anladığım kadarıyla kron daha sağlam daha sorunsuz ben biraz bisikleti hor kullanıyorum krona biraz daha yaklaştım:)

yasinduran

Daimi Üye
Tepki
56
sedona 721 var ben marka olarak tavsiye ederim ki bütçen varsa 721 al derim;)

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
İş sizin zevkinize kalmış. Fakat Kron verdiği destekle olsun, kadro kalitesiyle olarak albenisini artırıyor. Arkadaşların da dediği gibi Kron kadroları çok güzel tasarlıyor ve dayanıklı yapıyor. Donanım olarak da bence fena değil. Bence bir gün çıkın, Sedona'ya da Kron'a da, Whistle'a da tek tek gezerek (bu yorumları da göz önünde bulundurarak) tekrar inceleyin ve kararınızı verin gitsin derim. :)