Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC 750 2014 Maşasından Memnun Musunuz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ömer K tarafından paylaşıldı.

1. Ömer K

Ömer K Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    15 gün önce Kron xc 750 aldım. Üzerinde Zoom'un RL maşası var fakat maşa maşa değil sanki süs için koymuşlar zar zor yaylanıyor, benim gibi sorun yaşayan mevcut mu yoksa benim maşada mı problem var ?

2. Gürkan Ç.

Gürkan Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Zoom marka maşaları pek tavsiye etmiyorlar. Forumdada zoom marka maşadan şikayetçi olan arkadaşlarımız vardı. Arama yaparsan bulabilirsin.

Ama aklında olsun alınmış alınmıştır. Güzelce kullanırsan sorun çıkaracağınıda zannetmiyorum.

3. Caner Od

Caner Od vın vın pedallar!

Adı:
    Caner
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    zoom maşa beterdir. 3o liralık maşadır. daha 3 gün önce söküp temizledim. içindeki mevcut gress yağını komple temizleyip, farklı bi gress yağı kullandım. 1 nebze esnemede takılmaMA yapmaya başladı. ama tavsiye ediyor muyum? kesinlikle hayır. durabildiğiniz kadar uzak durun. disk frenli bisikletler için suntour xcm serisi 150 200 tl lik bir maşa işini görür. hem disk hem v fren li bir maşa isterseniz de rst blaze serisi 200 tl lik yine profesyoneller için başlangıç seviyesinde bir maşaya sahip olabilirsiniz.

4. lütfullah özkayaoğlu

lütfullah özkayaoğlu Yeni Üye

Adı:
    lütfullah
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    abi bndede var xc750 bnm maşada sıkıntı düz maşaymış gibi geziyorum ortada sn eğer bi çözüm bulduysan bn da söylüye bilirmisin bnde uyguliyim