Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

''kron xc 500 v frene'' (730 tl) altanatif bisklet önerileriniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında bayramtok tarafından paylaşıldı.

1. bayramtok

bayramtok Aktif Üye

Seviye:
    kararsızım bi hayli, çünkü xc 500 dışardan güzel görünürken, maşasının zoom olması, arka degiştiricilerinin shimano altus olması gibi sıkıntıları oldugunu öğrendim forumdaki tecrübeleri arkadaşlar sayesinde, peki bu bisiklete altarnatif bisiklet onerileriniz ve sebeblerini yazar mısınız?
    bu arada fiyat aralıgım 500-700 tl

2. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
  3. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  4. bayramtok

bayramtok Aktif Üye

Seviye:
    peki eğer bu ürün yoksa yakın cevredeki illerde, ısrarla carrora mı derdiniz yoksa, ulaşabildigin kron xc 500 mü?

5. bayramtok

bayramtok Aktif Üye

Seviye:
    maykıl cidden güzel görünüyor, ancak salcano hiç aklıma gelmedi, belki yakın cevremdeki salcano sahiplerinin memnuniyetsiz yorumlarından dolayı

6. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    profesyonel olmayan bir bisiklete fazla profesyonel gözle bakmamak gerekir bence.Altus sistemin neyi eksik acaba merak ettim.Maşa konusu Efor Bisikletin ayıbı,o miktarda para isteyip suntour takabilirlerdi ama bence başka bir eksiği yok.Alternatifi konusunda da bende Carraro 419 dan yanayım.Hatta hoş fiyatlı bir sedona 711 V bile olabilir.

7. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Dostum dediğim gibi bu zevk meselesi, birbirine çok yakın 2 bisikleti karşılaştırıyoruz, Kron sizin hoşunuza gittiyse tabiki Kron da alınabilir, kullanan arkadaşlar memnun. Burada size ancak ben olsam ne yapardımı söyleyebilirim, ben olsam başka şehre gidip Carraro'yu alırdım. Nedeni de söylediğim gibi, kadro yapısı ve daha sade görüntüsü benim hoşuma gitti, bunlara donanımının da daha iyi olması ve fiyatının da biraz daha ucuz olması da eklenince ben kesinlikle Carraro'yu alırdım. yoksa Kron da iyidir, kadrosu sağlamdır.

8. muratt35

muratt35 Kıdemli Üye

Seviye:
    Kron'u 730 tl ye alıcaksanız baya abartı olur.İzmir'de 690 tl sıfır Bisikletçiler peşin alıcaksanız 600'e bırakırlar.Sizin orada 730tl olması bi hayli garip.Bende 2 hafta kadar sonra Kron xc500 alıcam.Ama daha önce hiç binmedim.Sadece araştırmalarım doğrultusunda alıcam.Bu nedenle çok iyi bir şekilde araştırın öyle alın.Benden size tavsiye.Kolay gelsin....

9. bayramtok

bayramtok Aktif Üye

Seviye:
    Ben eskişhirde yaşamıyorum, yazdıgım fiyat internet sayfalarındaki fiyat. peşin düşünmüyorum taksitli fiyatı 730. Herhangi bir indirim olmaması durumunda başka altarnatifler degerlendirebilirim, Ama asıl amacım bisikleti canlı kanlı görmek.

10. batuhan kadir

batuhan kadir Yeni Üye

Seviye:
    Ben 2 gün önce xc500 ü kesin alacağım diye yola çıkmıştım ellerinde ve söylediklerine göre üreticidede (v frenli) olmadığı içintemin edemeyeceklerini söylediler ve o sırada bi hidrolik xc 500 birleştiriyorlardı... Ciddi olduğumu görünce fiyatı 900 olduğunu söylediği (ki internet fiyatıda öyledir doğru) 750 ye bırakacaklarını söylediler (ki butçeyi max 600 e odaklamıştım... ) hemen yan dükkanda (full profesyonel ürünler satan bir yer) de İDEAL ve SALCANO vardı ve adam onları önerdi...
    Uzatmıyım (aklımd aher ne kadar ÖZZELLİKLEDE FORUM ÖZVGÜLERİNDEN kaynaklı (ki tecrübelerini paylaşıyorlar) xc500 vardıysada) Salcano Astro 212 HD adım (Net fiyatı 840 civarı) 700 tlye ve ercih sebebim ön maşa (suntour_kilitlenebilir) lastikler (continental_ipekyanakmış sanırım) ikiside hidrolik görsel olarak Can beyinkiyle aynı..
    İlk başta bi bisiklete bu kadar parayı nasıl verdim desemde bugün eski model bi (bianchi) bisiklet sürdükten sonra her kuruşunun deydiğini birkez daha anladım...

11. İlker Eren

İlker Eren Aktif Üye

Seviye:
    Garip ama aynı şeyleri yaşadım :)

XC500'e bakmak için gittim. Hazırda ortada yoktu. O sırada Astro 212 HD birleştiriyorlardı, onu önerdiler.

Klasik numaramıdır nedir? :)

12. bayramtok

bayramtok Aktif Üye

Seviye:
    açık konuşmak gerekirse, bulundugunuz ilde bayii seceneginiz varsa eger, hepsini dolaşın ve aklınızda olan bisikletin fiyatlarını son halleri ile karşılaştırın. Ve kararınızı verin ve alın, İnanın kafanız o şekilde çok rahatlıyor. Sonra keşke 'şu bayiye de gitse idim' falan demezsiniz.Fazla secenek olmadıgı için bana gittim ve tek bir magazaya girip aldım xc 500 ü. yorumları ile yardımcı olan herkeze teşekkürler.