Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 4000

Konu, 'Kadrolar' kısmında Alparslan Güvenç tarafından paylaşıldı.

1. Alparslan Güvenç

Alparslan Güvenç Üye

Adı:
    Alparslan Güvenç
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bu kadro ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyim?

2. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    2009 veya 2010 modelini kullanıyorum, Gürkan Genç'in Japonya'ya giderken kullandığından. oldukça hafif ve sağlam bir kadro diyebilirim, benim bir sıkıntım olmadı. yalnız bir kaç kişi arka disk fren bölgesinden kırıldığı ile ilgili şikayette bulunmuş, o konulara da bir bakın derim, sanıyorum ki kullanım tarzları biraz sert. şahsen benim bugüne kadar tek sıkıntım bagaj bağlantı deliklerinin olmamasıydı onu da bir şekilde hallettim.:)

3. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bende Gürkan Genç örneğini veriyordum ama Gürkan Genç'in kadro özel olarak yapılıp özel işlemlerden geçmiş. Kron XC 4000 konusunda gelirsek çatlama konuları 2010-2011 yıllarına ait gördüğüm kadarıyla. Bu zamandan sonra sorun olan bölgeyi çözüm bulmuş olabilirler. Bu konuda eski tecrübeli arkadaşlar daha iyi cevap vereceklerdir. O yıllarda kadro sorunu yaşayanların kadroları da hemen değiştirilmiş. Muhtemelen o sorunlar kalkmıştır. AMD de gibi eskiden çok ısınır ve işlemci yanardı. Şimdi bile aynı şekilde amd mi yok çok ısınıyor işlemci yanıyor alınmaz diyenler var. Aynı şekilde bu kadro içinde devam ediyor olabilir. Alırken kaynak noktalarını iyice inceleyerek alabilirsiniz.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=84246

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=75041