Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 4000 vs Marin Bobcat Trail

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Selim Bekil tarafından paylaşıldı.

1. Selim Bekil

Selim Bekil Yeni Üye

Foruma ve bisiklet dunyasina yeni katilmis birisi olarak hepinize selamlar :)

Su anda kadro boyu bana kucuk gelen (Boy: 1,83 Kadro: 16") Kron marka, xc 1000 model bir bisikletim var. Genel olarak kadro boyutu haricinde oldukca memnun oldugumu soyleyebilirim. Fakat simdi yaklasik 1000 TL'lik bir butceyle 18" kadrolu yeni bir bisiklet almayi dusunuyorum.

Bisiklet markalarini incelerken "Marin" isimli bir marka dikkatimi cekti. Biraz arastirdim ve kadro kalitesi bakimindan ustun modeller urettigini ogrendim. Fakat Turkiye pazarina yeni girmis olmasi nedeniyle pek fazla kullanicisi yok sanirim (Bu konuda yaniliyor da olabilirim).

Sizden baslikta da anlasildigi uzere iki marka/model arasinda karsilastirma yapmanizi isteyecegim. Ve bir diger sorum da 1000 TL'lik bir butceyle alinabilecek en iyi dag bisikleti hangisidir?

Yanit veren herkese simdiden tesekkur ediyorum.

Saygilar, sevgiler.

Marin link'i: http://www.kackarbisiklet.com/tr/urun_detay.asp?productID=1120&catID=1&subcatID=1

2. yasinymn

yasinymn Bisikletkolik

Seviye:

merhabalar,

Adım yasin, marin türkiye dağ bisikleti takımının elite yarışcısıyım, Marin türkiye de faaliyetlerini bir kaç yılla sınırlandırabilriz ama bu kısa süreçte çok işler başaran bir markadır,

Azınsanmıyacak kadar kullanıcı olduğunu bisikleti aldığınız zaman farkediceksiniz.

Ben iki markayıda aynı kalitedeki ekipmanlarla kullandım ve marinin açık arayla daha isteklere cevap veren bir bisiklet olduğu kesin, ama iki markayı birbiriyle kıyaslamak yanlış olur Marin ABD kökenli bir firma olup bünyesinde ödüllü sağlam kadroları barındıran büyük kadro üreticilerindendir.

Sana öneribeleceğim model ise Bobcar Trail modeli memnun kalıcağından hiç şüphen olmasın, yasminsports.com dan ilk incelemeri yapıp, kackarbisiklette ( her iki yakada olan şubelerinde) güleryüzlü hizmeti alabilirsiniz.

Benim tercihim tabiki marin...

Burak ELMAS bunu beğendi.
  3. atakan tosunoğlu

atakan tosunoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    marini bilmem ama kron xc4000 güzel bir bisiklet bence sedonalarada bakın