Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Kron XC 4000 serisi 19.5 inch NoName Kadro + Hediyesi

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Orkun Oskay tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Orkun Oskay

Orkun Oskay Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Merhaba,

Bir süre kullandığım Noname kadromu yeni bir kadro aldığım için satıyorum. Kadro Kron bisikletlerin XC 4000 serisinin Noname modelidir. En sağlam ve size uzun süreler hizmet edecek kadrolardan biridir. Kadro ağarlığı 1900 gr civarındadır ve 19.5 inch'tir

Yapısı Triple butted 7005 Aluminyumdur. Hem disk fren hemde v-fren için uyumludur. Sele borusu çapı 27,2mm dir.

Kadro rengi mat siyahtır. Kullanırken özenli kullandığım için vuruğu yoktur. Kadro üzerindekiler söküldükten sonra bakımı benim tarafımdan yapılmıştır. Son hali ise ne kadar temiz kullandığımın göstergesidir.

Kadro açıları kullanım olarak daha çok uzun yol yapmak isteyenlere XC parkurlarında sağlamlık ve stabilite için tasarlanmıştır. Elinizde fazla yedek parça var ise ikinci bir bisiklet yapmak için çok uygundur. Yoksa bile renk uyumu açısından çok büyük bir zevkle toplayacağınıza eminim.

Sele Kelepçesi ve Cane creek furş takımı da kadronun üzerindedir.

Ayrıca kadroyu alan arkadaşa , elimde fazlalık olduğu ve kullanmayacağım için Shimano FC-M440 Serisi aynakoluda yanında hediye ediyorum.

İstediğim fiyat ise 170 TL dir. Eğer kadro almak istiyorsanız kaçırmayacağınız bir fırsat. Fiyatı özellikle makul tuttum.

İstanbul içi teslim etmek tercihimdir. Ama istanbul dışındaysanız kargo ücreti size ait olacak şekilde gönderebilirim.

Buyrun Fotoğraflar:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.