Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron xc 4000 kadro oranları

Konu, 'Kron' kısmında scientist tarafından paylaşıldı.

1. scientist

scientist Üye

Seviye:
    herkese merhaba
    Eşim için bisiklet alıcam ve kron xc 4000 düşünüyorum. Acaba bu kadronun 15 inch'lik kadrosunun üst boru uzunluğu ne kadar ve bayanlar için uygun bir kadro mu? www.mtbtr.com sitesinden kadro boylarına ilişkin yaptığım hesaplarda 15 inch'lik bir kadroda eşim için uygun üst boru uzunluğunu 55.5 cm olarak hesapladım. Bu arada bisiklet yarışlarda kullanılmayacak daha çok hobi amaçlı olarak kullanılacak.
    Bir de lx v-fren ile xt-v fren komponentler arasında ne kadar ağırlık farkı var (teker göbekleri hariç). netten bulabildiğim kadarı ile rockshox reba sl ile suntour xcr arasındaki ağırlık farkı da 500 gram gibi ciddi bir miktar. Bu bilgi doğru mu?
    Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler

2. scientist

scientist Üye

Seviye:
    Arkadaşlar
    Bana yardımcı olabilecek bu konu hakkında bilgi sahibi birileri var mı?

3. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba, Kron XC4000 sportif kullanım için uygun bir kadrodur. Açı ve oranları da buna göre tasarlanmıştır. 165-175cm boylarındaki çoğu kimse sele ve gidon boğazı mesafesi ayarlayarak bu kadroyu kullanabilir.
    Reba SL Profesyonel seviye bir amortisördür ve XCR ile arasındaki ağırlık farkı biraz daha fazladır.
    LX v-fren XT den daha hafiftir. XT de pararlel baskı sistemi biraz ağır çekiyor.

selçuktan ve Burak ELMAS bunu beğendi.
  4. scientist

scientist Üye

Seviye:
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Toplam set ağırlığı hakkında bilginiz var mı? Sanırım fiyat olarak aralarında 350 ytl gibi bir fark var.

5. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    millet iyi hoş diyorsuunuz da benim boy 1.69 falan bir tane 17.5 inç var hangi ayar beni mutlu edecekmiş merak ettim soruyorum? biraz bana eziyet olur sanki

6. ceyhun baş

ceyhun baş Üye

Seviye:
    abi bende kron xc 4000 2007 var toplam agırlıgı 11.30 gram o da piyasa lastigi var ama çok güzl kdro kron eger düşünürsen bna cevp atarsn snle ykın irtibata geçeriz 300 tl sele borusu kelepçesi neco rumanlı furç takımı

7. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Bilgi için tşk ler ama bu konu 06-08-2009, 06:29 yazılmışş...Slm lar..