Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 250 sele borusu, gİdon, gİdon boĞazi hk.

Konu, 'Kadrolar' kısmında Kıvanç.Karakurt tarafından paylaşıldı.

1. Kıvanç.Karakurt

Kıvanç.Karakurt Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,

2012 haziran ayında siyah,beyaz renkli kron xc 250 aldım kadroda sorun yok arka göbeği değiştirdim ve kaset ruble taktırdım, bide maşayı değiştiricem yaza doğru bisikletim evde duruyor.Geçen gün hava güzelken dışarı çıktığımda gün ışığında farkettim sele borusu,gidon ve gidon boğazının rengi beyaz ama biraz sararmış boyanın üzerinde plastiğimsi bir katman var balmumu gibi bu kısımlar biraz sararmış kadroda sorun yok gün ışığında dikkatli bakınca anlaşılıyor, sizde böyle bir şey oldu mu? WD40 sıktığım bezle bikaç kez bu kısımları ve kadroyu silmiştim bundan olabilir mi?

Saygılar.

2. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    balkonda güneşte bıraktıysanız solma olabilir

3. Kıvanç.Karakurt

Kıvanç.Karakurt Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Yok evin içinde muhafaza ettim ama yazın çok bindim güneşte birde bisikletin durduğu yerde sigara dumanıda eksik olmuyor =) bilmem bununda etkisi var mıdır ?

4. Ersin ŞAHİN

Ersin ŞAHİN Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Sele borusuna ve gidona aydınlatma feneri falan taktıysan takıldığı yerde sararma olabilir..
    Aynı problem benim beyaz Kron bisikletimde de oldu, ben bu nedenden kaynaklandığını düşünüyorum..

5. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    kronun sele borusunun boyası bi anormal macun gibi bişey. hafif yapışkanımsı silikonumsu cins bi boya cok cabuk cizildiği gibi cok cabuk renk değiştirior yapacak bişi yok iyi bitane alacaksınız. gidon gidon boğazının boyası normal ama gayet güzel.