Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron xc 250 mi sedona 701 mi???

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Servan Murat AMAK tarafından paylaşıldı.

1. Servan Murat AMAK

Servan Murat AMAK Yeni Üye

Seviye:
    hayırlı akşamlar forum arkadaşlarım

bugün arkadaşımla beraber bisiklet almaya gittik.bursada aydın bisiklete gittik.kron xc250 düşünüyorduk fakat ellerinde bitane vardı getirebilirmisiniz dedim firmadada olmayabilir dedi ve bize sedona 701 önerdi ikisininde fiyatı 300 dolar iki bisiklet alacağımız bize yüzde 12-15 indirim yapabileceğini söyledi.

bu iki bisikletin +ları ve -leri nelerdir size göre hangisini tavsiye edersiniz.

ben ilk günden beri kron alıcağımı düsündüm ve benim gözümde kron daha ağır basıyor ama sizinde fikirlerinizi almak istedim siz olsanız hangisini alırdınız

2. Doğukan Yıldız

Doğukan Yıldız Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikle sıkı pazarlık yapmanızı tavsiye ederim. İstanbul'da Sedona Borla bile 450 liraya alınabiliyor. Ayrıca 701 pek tavsiye edilmiyor. 300 doları gözden çıkardıysanız daha iyi bir bisiklet alabilirsiniz.

3. Servan Murat AMAK

Seviye:
    pazarlık sünnettir tabiki yapıcaz :D iki tane bisiklet alacağımız için baya pazarlık yapıcaz :D bursa büyük şehir olmasına rağmen malesef bisiklet konusunda fakir bir kent bursada aydın bisiklet haricinde aradığım marka bisikletleri bulabildiğim başka yer bilmiyorum burayıda pahalı ancak kalitelidir die tavsiye ettiler aslında istanbula gelip ordan almayı düşündük ama yol parası fln aynı hesaba gelicek kararsız kaldık eğer gelirse xc250 alıcaz yoksa arastırıcaz sedonada fena değil gibi görünüyor

4. Doğukan Yıldız

Doğukan Yıldız Aktif Üye

Seviye:
    İstanbul'da olsanız o paraya en azından Borla veya Xc500 alın derdim ama imkanlar kısıtlıymış. En azından netten taksitle falan Borla almanızı öneririm. Zam yaptı ama yine de Performans Bisiklet 630 liraya satıyor Borla'yı. Ücretsiz kargo ve 6 taksit imkanı var.

5. Servan Murat AMAK

Seviye:
    açıkçası internet üzerinden alışverişe pek ısınamadım yüzyüze alışverişi tavsiye ederim bide dediğim gibi iki bisiklet alacağımız için iyi bi indirim yaptırabiliriz bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyoruz eğer xc250 gelmezse dediklerinizi dikkate alıcaz tabi bu işin maddi boyutuda var lise son sınıf öğrencisi için 500 liralık bütceyi 650e çıkarmak maluz zor iş :d

6. Servan Murat AMAK

Seviye:
    başka yorumu olan yokmu arkadaşlar???

7. korhan1904

korhan1904 Yeni Üye

bence sen kron xc 500 al birazda pahalı söylemişler sana 300 dolar ama az daha para kat xc 500 al derim ben

8. Servan Murat AMAK

Seviye:
    xc 500 al diyosunda xc500 400 dolar bursada zaten bulmak zor xc250 benim ihtiyaçlarımı karşılıcak bi bisiklet şuan o yüzden fazlasına gerek yok bi sene sonra iki sene sonra bu bisiklet yetmediği zaman çok daha üst bi model alabilirim ama şimdilik imkanlar bu ayrıca ben xc250 mi sedona 701 mi diye sordum

9. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kron xc250 nin kadrosu hoşuma gidiyor. Bisikletin donanımına gelirsek. Fiyat-performans açısından parayı hakediyor diye düşünüyorum. İyi forumlar..

Batuhan.Altay bunu beğendi.
  10. berk ilbay

berk ilbay Üye

Seviye:
    bende xc 250 alıcam yakında ama sen 24 vites alıyosun andan pahalı ben 21 alıcam 450 lira ama nakitte indirim yaparlar heralde...