Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron xc 250 md

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında berkay ulak tarafından paylaşıldı.

?

kron xc 250 md

1. önerilmez

57,1%
  2. önerilir

42,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. berkay ulak

berkay ulak Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    yazın kron xc 150v bisiklet aldım 10 gün sonra tekerlekte oynama fark ettim fakat bu durum ilerledi 4 kez servise gittim en sonunda tekerleği değiştirdiler durum garip ama tekrar aynıydı telefon açtığımda bisikleti getirmemi değiştereceklerini söylediler bisikletimi kron xc 250md modeli ile değiştirdim gerçekten farkı gördüm mükemmel bir performans biliyorum birçok arkadaşımız mekanik disk i kötüleyecek fakat kullanmadan yargılamanızı istemem ben çok memnun kaldım sizinde düşencelerinizi öğrenmek isterim

2. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Doğrudur hocam ben v fren kullanıyorum XC 250 bastım mı kilitleniyor zaten

3. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    KRON XC 150 :) bana nomal gibi geliyor kronun en kötü modeli diyebiliriz nerden biliyosun dersen ki çoğu arkadaşımda vardı hiç memnun olmayıp direk bisikletlerini satmışlardı yani anlayacağın kronun en düşük modelinde böyle şeylerin olması normal :) herzaman alacaksan kron xc500 üstü alıcaksın :) bu arada mekanik disk fren sadece senin kolunu yormakla kalmayıp sana ek ağırlık ekleyecektir paran olduğ u zaman mümkün oldukça kaliperleri ıkarıp V-frene geçmeyi dene :) disk fren hidrolikte iyidir mekanik fren bildiğim v-fren görevini görüyor teli çekiyor balataları ittirip diskten durduruyor bunun yerine 2-3 yılda bir balta değişmekmi yoksa v-frende daha az fren padi değişmekmi ? :)

4. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Fiziksel olarak bakınca v-blake sistemin torkunun mdye göre 3-4 kat daha iyidir. Kuvvetxkuvvet yolu hesabı :)