Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron xc 250 iyi mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında tellal tarafından paylaşıldı.

1. tellal

tellal Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşla kron xc250 almaya karar verdim ama bir sorayım kullananlarınız var mı iyi biri bisiklet mi önerir misiniz
    eğer başka bir bisiklet önerecekseniz arka amortisorunun olmaması bianchi olmaması ve max 500 tl civarı olmalıdır lütfen yardım edin;)

2. İbrahim Özhan DOKUMACI

İbrahim Özhan DOKUMACI Aktif Üye

Seviye:
    Fiyatına göre gayet iyi,akıcı bir sürüşü var.Lastikleri ve fren pabuçlarınıda değiştirdinmi tadından yenmez

3. onur tuna

onur tuna Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano astro 210v'ye bir bak 600 tl hatta biraz daha aşağısına bulabilirsin belki

4. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Carraro 419 Grunge bak, maşa ve donanım olarak xc250'den çok üstün. Fiyatı 550 TL civarı ve bu fiyata alınacak en iyi bisiklet bence Carraro.

5. Çağlar Arslan

Çağlar Arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    668 tl değil mi onun fiyatı? 550 ye hangi satıcı iniyor söylerseniz çok güzel olur :)

417 turney modeli 576 tl internet sitesinde Carraro'nun belki onla karıştırdınız.

Tellal sana öneride bulunamayacam bunları kullanmadım hiç. Bende senin gibi daha bisiklet seçme aşamasındayım :)

6. tellal

tellal Yeni Üye

Seviye:
    ben de aslında bu yaşıma kadar aortisorlu bir bisikletim olmadı ne yalan söyleyeyim eski bisikletin vitesinden tutun selesi bile kullanılamaz halde ben 417 turner modeline baktım aslında bir test sürüşünde karar vereceğim orduda kron ve carraro nun yetkisi bayii si var bi 2-3 model ayarlayacağım sonra da test sütüşü seçimimi gösterecek

7. İbrahim Özhan DOKUMACI

İbrahim Özhan DOKUMACI Aktif Üye

Seviye:
    turner ağır bir bisiklet ,500 tl nakit para ver xc 250 al bence

8. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    http://www.awacksbisiklet.com/index.php?route=product/product&product_id=132
    İşte burdaki fiyatı 570 TL biraz pazarlık yaparsan 550 TL'ye rahat alırsın. 668 TL olan liste fiyatı, elinde peşin paran varsa ve biraz pazarlık yapabiliyorsan İstanbul Sirkeci İleri Ticaret haricinde her yerden bu bisiklet uygun fiyata satın alınabilir.

9. Çağlar Arslan

Çağlar Arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bu siteyi ilk defa görüyorum teşekkür ederim. Zaten ileri bisiklette yol sormaya girmem bir daha. Çok ilgisizler. Bisikleti al ver parayı git havasındalar. Fazla vaktimizi alma, bakma, deneme, araştırma al git. Düşünceleri bu. Her dükkan indirim yapar nakite bu dükkan tamda dediğin gibi aynı fiyatı söyledi. İyi daha fazla söylemediler dedim içimden :)

10. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    kron xc250 kullananlar ın amortisöri kitli degilmis.bi ust modellerini al amortisoru kitli olani. xc-500 al.kron kadro sınırsız garanti var diyor.7005 aluminyum paslanmaya karsi direncli .600 tl civarina kesin kron x500 al.kadrosu o para ya gore içlerinden en iyi olani bu da kronun özelligi diger markalarda ancak 1500-2000 ustunde gorebilirsin o kadroyu kadro deger.icin lock out olanını, kitlenmeyenler cok yoruyormus dikkat!

11. tellal

tellal Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar siz sirkeci falan diyorsunuz da ben ordudan alacağım karadenizde doğuş bisiklet diye yetkili satıcısı var ve ben internetten alışverişe karşı bir insanım kron xc500 de 700 tl ediyor bilip bilmeden yorum atmayalım ben o yuzden kron xc250 yi seçtim hem kullananlar rahat bisiklet diyor

12. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    salcano ng650 o parayı hak etmiyor donanımları.Örümlü tel akort ayarı yapmak zordur.hem agır.kron hafif.

13. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    250 ve 500 ün eksikleri maşa.İkisi Zoom ve beş para etmez.

14. yiğit96

yiğit96 Yeni Üye

Seviye:
    Ben geçen sene kron xc250 aldım 450 liraya. kadrosu gerçekten çok güzel ve hafif fakat amortisorün kalitesi çok alt seviyede bu seneki modellerdede aynı amortisörü kullanmışlar bence biraz bütçeyi arttırıp salcano 210 v bakabilirsin peşin 600 e rahat alırsın
    http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=926

15. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    istanbul sarıyerde kestane sok.no 15.hakan abi var.kendisi öncede sporcuydu.ayrıca geziler duzenliyor.orda uygun fiyata alabilirsin diye dusnuyorum kron bisiklet.hem sporcu oldugu icin genel bilgide alabilirsin.

16. onur tuna

onur tuna Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano al bence ben krondan vazgeçtim çünkü lastiklerini beğenen görmedim çok fazla ve lastikte az buz para değil 70-80 tl iyileri ayrıca kron biraz sert bir bisiklet maşa açısından.