Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 250 Dış lastik seçimi tavsiyeler :in:

Konu, 'Kron' kısmında Hasan KRN tarafından paylaşıldı.

1. Hasan KRN

Hasan KRN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhebalar,Bende Kron xc 250 var.Lastikleri değiştirecem yolda akıcılık açısından.
    İstanbul'da sirkeci'de Rubena Flash 1.75 lastik bulabilirmiyim? kullanan arkadaş varsa lastik nasıldır iyi midir?
    Birde bendeki iç lastik 2.10 1.75 dış lastiğe olurmu?Yarın almayı düşünüyorum Acil cevap. :alkis:

cancemkaya bunu beğendi.
  2. alpin poyraz

alpin poyraz Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Rubena yerine daha kaliteli bir lastiğe yönelmeniz iyi olur.Forumda bazı arkadaşlar önermiyor.
    :)

3. can salman

can salman Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Rubena Flash dan başka ne kullanabiliriz

4. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben de xc250me yol lastiği arıyorum. Bütçem kısıtlı olduğu için isim yapmış modellere bakamıyorum. Rubena aps flash 26x1,75 benim de bakmış olduğum bir model ancak bana göre mtb üzerinde sırıtıyor yani bana bisiklet jant üzerinde gidiyormuş gibi geliyor. Bu nedenle rubenna cityhopper 26×2.00 tercih edebilirsiniz.

5. Hasan KRN

Hasan KRN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ben aldım rubena flash 1.75 lastigi taktım şişirdim lastigi bi baktım lastigin sadece birinde yandan açılma,bombe yaptı ve şekil bozuklugu meydana geldi.Sonra aldıgım bisikletçiye götürdüm adam sorun çıkarmadan değiştirdi yenisiyle.lastigin yol tutuşu iyi ve bisikletin üzerinde de sırıtmıyor aksine hoş görünüyor.

6. saban 1986

saban 1986 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:

Meraba gecen hafta 26x1,50 aldim ama bisiklet konfor olmadi daha sonra 26x1.90 aldim cok memnunum bnce dene bende de kron xc250 var

Meraba gecen hafta 26x1,50 aldim ama bisiklet konfor olmadi daha sonra 26x1.90 aldim cok memnunum bnce dene bende de kron xc250 var

7. Umut Tekin

Umut Tekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Umut Tekin.
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    1.50 sakın alma. Konfordan çok ödün verirsin. 1.75 ve üstü düşün. Bence 1.75 idealdir. Patlak korumalı bir şeyler al ayrıca )

alperK bunu beğendi.
  8. baris34ince

baris34ince Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    1.40 cst city traveller kullanıyordum. asfaltta performansı arttırması açısından oldukça avantajlı. ben de uygun fiyata olsun diye rubena veya cst düşünüyordum ve cst almıştım. fakat benim için en büyük sıkıntı lastiğin aşırı zor şekilde takılıp çıkartılması oldu. dişli arazi lastiklerimi zorlasam elimle bile çıkartabilirken bunlar gerçekten çok zorluyor beni levyelerimin hepsi kendinden geçti bu lastikler yüzünden. o yüzden aman dikkat diyeyim ucuz olsun diye bu eziyet çekilmez lastik patlamasın diye dualar okuya okuya bi hal olursunuz sonra :D bisikletçiye gidin anlatın bu durumu ve gözünüzle görün çok zor takılmadığına. bu anlattığımı yaşayan bilen forumdaş dostlar abiler varsa onların görüşlerini de duymak isteriz

9. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Aylar geçsede konu sahibine sormak lazım aldın mı lastikleri ?

Düzenleme : Lastik alınmış.

baris34ince bunu beğendi.