Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC 250 Artıları Eksikleri Neler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında tuncay1313 tarafından paylaşıldı.

1. tuncay1313

tuncay1313 Yeni Üye

Seviye:
    Kron xc 250 almayı düşünüyorum.Artıları ve eksilerinden bahsedebilir misiniz?

2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Tabiki normal piyasa bisikletlerinden çok daha iyi.. Hem parça değiştirmelerede müsait. Para yettikçe karbon parçalar bile takabilirsin..

Maşayı, aynakolu, ve diğer bilumum parçaları değiştirebilirsin..

Fazla masrafı yoktur eğer temiz kullanırsan.. İlk başta maşayı değiştirmek isteyeceksin.. Çünkü maşası başlangıç seviyesinde bir ürün..

3. tuncay1313

tuncay1313 Yeni Üye

Seviye:
    Yok maşa benim için sorun olmaz.Çünkü bende başlangıç seviyesindeyim :D

14 yaşındayım ve bisiklete yeni yeni heves salmaya başladım.O yüzden hiçbiri benim için sorun olmaz.

4. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kardeşim 14 yaşındasın kesinlikle evrenin en mükemmel değerlerinden birine, yani bana göre en mükemmel sporuna başlamak üzeresin. :)))) Hayırlı olsun şimdiden xc250 iyidir başlangıç için.

5. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Harun'a katılıyorum hayırlı olsun senin için Kron çok doğru bir tercih ben de onu alacağım gibi görünüyor aldığında görüşlerini paylaşmanı isterim bana da fikir olur ;)

6. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Dün ev arkadasıma aldıgımız geldi.Maşası zoom ama iş görür cinsten yani kilitlemeli maşaya gecmedigin sürece degistirmenin mantığı yok.Onun haricinde tüm sistem Shimano tourney.Bir vites kollarını begenmedim ilk kelebek seriyi koymuşlar cabuk bozuluyor dedi bisikletci ama saglam kadro_O paraya 7005 aluminyum kadro bulamazsın agırlık olarak da en fazla 15'dir.Yani çok güzel bir başlangıc bisikleti diyebilirim.
    Kadro boyunu sec önce modeller yani renkler kadro boylarına göre sınıflandırılmış.Ev arkadasıma 17.5" aldık siyah renkli 17.5'lar oldukça çekici duruyor ben beğendim.bir üst kadro boyu kırmızı bir kücügü yani muhtemelen size olacak olanı beyaz renkteki olacaktır.Kullanışlı bir kadrosu var artı sağlam ve rahat duruyor.Henüz 2. günü ancak şu an icin hicbir yönden sorunu yok.

Şiddetle tavsiye ederim.425 liraya 6 taksitle ne alırsan al bu kalitede alamazsın.Ben işçilik ve kadro taraftarıyım.Acıkcası performans bisiklet bir hafta öncesinden Kron satısına başlamıs olsaydı bende ya bu ürünü ya da xc 500'ü alacaktım.

Sonuc olarak bu paraya daha mantıklısı yok.

7. tuncay1313

tuncay1313 Yeni Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim ederim.Şimdi param yok.Ama büyük ihtimalle kronu alıcam.Hepinize teşekkürler.

8. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Rica ederim.Bugün ilk büyük sayılabilecek derecede büyük turumu ve talihsiz bir kaza yaşadım.Ne alırsanız alın güvenligi elden bırakmayın gerçekten bir yerden sonra bisikletin hicbir önemi yok kaskı alamadıgım icin cok kızıyorum kendime ya başımı vursaydım diye.İlk elime gecen parayla kask alıyorum...Tavsiyem binmeye baslamadan alın inanın kaza geliyorum demiyor.

9. ali ulutaş

ali ulutaş Yeni Üye

geçen hafta xc250 aldım.tek sıkıntı selesi uzun süre binilmesi halinde rahatsız ediyor.bide ayaklık yok.
    Benimki kaç santim öğrendim: http://bit.ly/kSVpFA, seninki kaç santim?

10. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Bende Xc250 almayı düsünüyorum :) banada yardımcı olurmusunuz bana da bana da :) :) internette pesin 400 e aldım diyenler var doğru mu acaba? bu fiyata daha iyi birsey varmıdır? bir de benim kilom 59 boyum 180 kadro uzunlugu ne olmalı acaba? ÇOOOK TEŞEKKÜR EDERİM :)

11. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Boyun 1.80 ise eğer 18" kadro boyu senin için idealdir :)

12. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim yardımlarınız olmasa hiçbirsey yapamazdım.. :)

Ve yardımlarınız ile Kron XC 250 almaya karar verdim. Düşünceleriniz ve satın alma ile önerilerinizi bekliyorum.

Hepinize çok teşekkürlerimi sunuyorum.. =)

Not: Kask, Eldiven ve dizlik vs gibi şart olan ürünleri uygun olarak nerden temin edebilirim.

13. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim yardımlarınız olmasa hiçbirsey yapamazdım..

Ve yardımlarınız ile Kron XC 250 almaya karar verdim. Düşünceleriniz ve satın alma ile önerilerinizi bekliyorum.

Hepinize çok teşekkürlerimi sunuyorum.. =)

Not: Kask, Eldiven ve dizlik vs gibi şart olan ürünleri uygun olarak nerden temin edebilirim.

14. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Xc250 Almak istiyorum Fiyatını bazı arkadaslar 400 e aldım diyor benim de bütcem tam o kadar ama bir türlü bulamıyorum nerede satıyorlar 400 e? :(

15. Berkay Çolak

Berkay Çolak Yeni Üye

Seviye:
    Biraz geç oluyor sanırım ama ben bugün 450 tl ye aldım kron xc 250 yi ve şuan için memnunum ileri ki dönemlerde sele değiştirmem gerekiyor çünkü bisikleti yaklaşık 35dk sürmeme rağmen yoldaki bozukluklar yüzünden affınıza sığınarak söylüyorum ki kalçamda hala selenin acısı var :D Aldığım anda frenleri değiştirdim orta düzey şekilde çünkü orijinal frenleri gerçekten yetersiz ayrıca sağlam bir kask da şart Yaklaşık 590 tlye mal oldu ama kesinlikle ve kesinlikle değdiğini düşünüyorum. Yalnız belirtmek isterim ki bu aldığım fiyat tamamen bisikletçiden aldığımdan ötürüdür elbette internet daha karlı ama her halukarda bir sorun olduğu zaman her zaman kolayca ulaşabileceğim bir yer oluyor ve bakımını yaptırabileceğin bir yer oluyor, her neyse bisikleti dokunup hissederek almak gerektiğini düşünüyorum ve eğer masrafa girmek istemiyorsanız frenleri değiştirmeniz şart değil ve kask olarak da daha uygun fiyatlı kasklara bakabilirsiniz. Ama kesinlikle ve kesinlikle kask almanızı öneririm :) Saygılar.

Göktuğ ÖZEL bunu beğendi.
  16. Emrah Dost

Emrah Dost Üye

Seviye:
    Bisikleti görerek alma konusunda yerinde tespit.
    En basit örnek,istediğim bisikleti yaşadığım şehirde bulamadığım için internetten sipariş vermek zorunda kaldım ve geldiğinde suluk deliğinin olmadığını gördüm.Görerek alsaydım böyle bir şeyi yaşamayacaktım mesela

17. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Çok Teşekkür ederim önerileriniz için =) Olsun geç de olsa bir yorum almak güzel =) Tekrar teşekkürler...

18. yiğit han güner

yiğit han güner Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    maşa biraz serttir ama olsun benimkdie öyle idare edeiyoruz