Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 150v [teŞekkÜrler arkadaŞlar]

Konu, 'Kron' kısmında berkay ulak tarafından paylaşıldı.

?

KRON XC 150V ÖENERİRMİSİNİZ

1. EVET

58,8%
  2. HAYIR

17,6%
  3. KISA YOL İÇİN İDEAL

29,4%
  4. UZUN YOLA KESİNLİKLE ÇIKILMAZ

17,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. berkay ulak

berkay ulak Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    YaklaŞik bİr aydir araŞtirdim alacaĞim bİsİkletİ sÜreklİ forumda gezdİm bİrÇok arkadaŞ kron xc 150v modelİnİ Önerİyordu salcano ng650v arasinda gİdİp gelİyordum en sonunda kuŞadasinda bİsİkletÇİye gİttİm ve İkİsİnİde denedİm fakat hafİflİĞİ ve İÇ Özellİklerİyle kron Öndeydİ benİm İÇİn 500tl ye aldim beyaz lafin kisasi arkadaŞlar sİzden aldiĞim bİlgİler sonucu bu bİsİklete karar verdİm ve gerÇekten herkese teŞekkÜr ederİm hepİnİz bİrbİrİnİzde pro sunuz ben fazla anlamam bİsİkletten onun İÇİn Önceden araŞtirmadan neptun marka bİsİklet aldim fakat arizalari aldiĞim bİsİklteİn fİyatini geÇmİŞtİ yanİ tÜm forumdakİ arkadaŞlara ve krona sonsuz teŞekkÜrler İyİ pedallamalar :d

2. Mustafaaa Yılmaz

Mustafaaa Yılmaz Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Kompenant bakımından arlarında aman aman fark yok iki bisiklette tourney serisi bileşen kullanıyor. Kron kullanıcısı olarak ng650v yi bilmiyorum ama kron xc 150 bu sene çıktı yani yeni 2013 model olmasının kararına bir katkısı olurmu bilmiyorum. Burda önemli olan kadro boyunu iyi seçmen belki yardımı olur https://www.ebicycles.com/bicycle-tools/frame-sizer/mountain-bike# sürüşünü en çok etkileyecek şeylerden birisi budur.
    onun dışında gözüne hangisi hoş geliyorsa veya hangisnin fiyatı cazipse onu tercih et bileşen bakımından nerdeyse hiç bir farkları yok.

Saygılar