Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 150

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında muratkoleoglu tarafından paylaşıldı.

1. muratkoleoglu

muratkoleoglu Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yeni başlıyorum ve kron xc 150 almaya karar verdim araştırmalarım sonucu :) bugün siparişi vericem umarım memnum kalırım :)

Gökhan Semiz bunu beğendi.
  2. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    pek memnun kalınacak bir bisiklet değildir...
    size uygun kadro boyu ve bütçeniz nedir?

bir de mutlaka v fren alın bu şekilde düşük seviyeli bir bisiklet alıyorsanız, sakın disk fren(hele ki mekanik disk) gibi bir hata yapmayın.

Tunakan Önen bunu beğendi.
  3. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
  4. muratkoleoglu

muratkoleoglu Yeni Üye

Seviye:
    Okudum tabiki ama benim bütçeme göre alabilceğim en iyi bisiklet bu olduğu için bütçem en fazla 500 lira o yüzden kron xc 150 bana en uygun diye düşünüyorum. Yeni başlıyorum bu arada

Gökhan Semiz bunu beğendi.
  5. emre yesil

emre yesil Yeni Üye

Seviye:
    btwin rockrider 5.1 ve mosso wildfire v turney modellerinede bakabilirsiniz. özellikle btwin i tasarım olarak beğeniyorum. ağırlığıda katalog verisi olarak 14 15 kilo arasında. mosso'nun katalog veriside 13.6 kg. katalog ağırlıkları genelde tutmuyor ama mosso larda en küçük boy bisikletlere göre hesap edildiğinde tutarlı sayılabilecek verileri var. kron xc500 modeli 14.5 kg civarı diye biliyorum xc 150'nin ağırlığı hakkında bir bilgim yok.

enes savaş bunu beğendi.
  6. Gökhan Semiz

Gökhan Semiz Doğa, Kamp, Yaban

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Murat bey bir konu açmış. Konuda yeni başladığını , araştırmaları sonucunda kron xc150 modeline karar verdiğini ve bugün siparişi vereceğini yazmış. Ardından gelen yorumlar insanı pişman edecek cinsten. Murat bey araştırmaları sonucunda bu modele karar verdiyse eksilerinin ve artılarının neler olduğunu muhtemelen okumuştur. Asfaltta vs kullanacaksa mtb yerine şehir bisikleti vs önerilebilir ama öncesinde hemen modeli karalamak ve bunu alacak kişiye kesin bir dille söylemek bence çok yanlış. Kron xc 150 hakkında yüzlerce konu açılmış. Bazı konularda kötülemişler bazı konularda ise memnun kalınmıştır. Madem eski konulara dayanarak öneride bulunuyoruz bende eski bir konu paylaşayım.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=114818

Yukarıdaki konuda bisikletten hatta ve hatta yorumlara göre neredeyse kullanıcıların %90 ının memnun olmadığı maşadan ne kadar memnun kalındığını okuyabilirsiniz. 1 tane konuda memnun oldunduğu için tabii ki bisiklet alınmaz ama bisiklet kullanıcıya göre farklılık gösterir , kron xc 150 yi bana verin 1 gün içerisinde kullanılamaz hale getirebilirim ama modeli gerektiği gibi kullanan bir kişide sorun çıkaracağını zannetmiyorum. Tamamen kendi görüşümdür.

7. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  8. muratkoleoglu

muratkoleoglu Yeni Üye

Seviye:
    Herkese tek tek çok teşekkür ederim :) bugün verdim siparişi salı günü elimde gelecekmiş. Sabırsızlıkla bekliyorum :)

9. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ASTRO 240 modeliyle başlayın derim :)

10. alperen şen

alperen şen Üye

Seviye:
    ya biri banada tavsiyide buluna bilir mi acaba ? 1100 tl ye kadar çıkabilirim mtb düşünüyorum boyum 1.70

11. muratkoleoglu

muratkoleoglu Yeni Üye

Seviye:
    Bugün bisikletim geldi arkdaşlar kron xc 150. 15 km yol yapmışım :) gayet memnunum hepinize teşekkürler :)