Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 150

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Abdullah Yücel tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Yücel

Abdullah Yücel Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. 3 yaşımdan buyana bisiklete biniyorum . Bisiklet herzaman hayatımın içindeydi. Üniversiteyi İzmir'e kazanınca ve oturduğum yerde aşırı yüksekte olduğu için bisikletimi getirmedim buraya. Şimdi ise fikrim değişti bisiklet kullanmayı özlediğimi farkettim. Bugüne kadar kaliteli bisikletlerim olmadı ama artık sevebileceğim sürüşünden keyif alacağım bi bisiklet arıyorum ve tabiki görünüşü de güzel olsun istiyorum. Bütçem 600 liraya kadar . Ben dağ bisikletlerinin görünümünü çok hoş buluyorum şuana kadar Salcano Efes D26 ve KRON XC 150'ye baktım . Salcanonun o modelini pek kimse önermedi. Siz ne düşünüyorsunuz. KRON almalımıyım ?

Behram Belek bunu beğendi.
  2. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Uygun fiyata kron bulabilirseniz salcanodan vazgeçin derim (servis sorunlarından dolayı).

Tabi bu sizin tercihinize göre değişir. Tüm modellere bakın ; Merida, trek, bianchi, whistle, carraro, ghost, sedona vs...

3. Abdullah Yücel

Abdullah Yücel Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sizin önerdiğiniz , donanımından memnun olduğunuz bisikletler varsa onlarıda söylerseniz göz önünde bulundururum.

4. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Benim kullandığım bisikletler üst seviyede, o yüzden ben önerirsem tuzlu olur. 2. el mi bakıyorsunuz yoksa 0 mı? ona göre yardımcı olmaya çalışayım...

5. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    ben bu bisiklet hakkında fikirlerimi yoo hayır deneyimlerimi ki bu deneyimler 15 marttan bu yana katedilen 5000 km nin sonunda elde edildiği için son derece değrlidir.ilk olarak maşasının berbat olduğunu bilmen gerek, bu alt seviye kronlarda kronik bir sorun. Fren ayarları sık sık bozuluyor, vites sistemi şimanonun (Türkçe okunduğu gibi yazılan bir lisandır) en alt seviyesi ve görsel açıdan bana göre çirkin, vites geçişleri problemli, arka göbek problemli, üzerinde gelen rubena lastikler hızlı girilen virajlarda kayma yapıyor ve ilk 1000 km den sonra sıkça patlamaya başlıyor, aklıma gelen sorunlar bunlardan ibaret..şimdi bunca problemine rağmen kron 150 kötü bir bisiklet midir?Hayır, kendi kategorisinde belki de en iyisidir ya da değildir en azından salkanonun ng 650 modelinden iyi olduğu kesin, sözkonusu bisiklette göbekler mandallı bile değil, tekeri sökmek için alet taşımalısın.

6. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  7. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  8. Mert C.

Mert C. Onursal Üye