Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KRON XC 150 XC 250 SEDONA 720 arasında kaldım lütfen yardım edin fiyat performansta

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Onur kurtuluş

Onur kurtuluş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar 7005 alumu 6061 alumu kilitlenebilir maşa çok işime yarar mı altus arka vites tourney den çok fark ettir mi sizce hangisi fiyat performans ürünü

2. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Kron XC 150 V Lady modelini aldım eşime hafif ve kullanışlı bir bisiklet. Sedona 720 de benzer bir model.
    XC250 = Sedona 720 aşağı yukarı aynı seviyede bisikletler. Kilitli maşa hem arazi hem de yolda kullanacağım dersen kullanışlı bir teknoloji. Ama sadece asfaltta ve uzun yolda kullanacağım dersen amortisöre bile gerek yok :) Altus arka vites elbette tourney den daha üst bir versiyon. Fark ettirmesi gerek :)

3. Onur kurtuluş

Onur kurtuluş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sizce hangisi en iyi alternatif olur alu 6061 7005 kadro arasında hangisi daha avantajlı dah rijit daha hafif ve esnemezdir kompenant olara hangisi daha üstün bilmedim pek açıkcası xc 250 ye 700 tl xc 150 550 tl fiyat iyi mi sizce sedona 710 a kaç t verilmeli en fazla cevaplarsanız çok sevinirim

4. Caner Od

Caner Od vın vın pedallar!

Adı:
    Caner
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sedona al. xc250 kullanıyorum maşam zoom, ölüm gibi. Ormanda kullandığın an bitti. :) kronlarda tourney var sedona da altus. Yine üst segment. Kadro 7005 2 yakım kron da aynı oranda da yamulmaya meğilli demektir. Benim gibi bunny hoop meraklısıysan kadron yamulur :D 6061 az daha ağırdır 1 kg fln ama ormanda yine avantajlıdır. Kronun avantajı temiz kullanır, bakımını ihmal etmez, kadrona zarar vermezsen, çabuk hızlanan rahat gidon kabiliyeti sağlayan bir bisiklettir. Lastikleri yumuşaktır. Kalitelidir ama çabuk erir. Eridğinde değiştirmezsen benim gibi sürwkli düşebilirsin :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. denizci86

denizci86 Yeni Üye

Bu fiyatlar nerde acaba bende xc 250 istiyorum ancak 800 tl altına bulamadım

6. Gültekin Gürbüz

Gültekin Gürbüz Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben XC 150 kullanıyorum, çok memnunum. Evim konum olarak yüksekte, sürekli yokuş çıkıyorum. Bence fiyatına göre iyi bisiklet. Peşin 580'e bulunabiliyor. Artan para ile aksesuar ve kask alabilirsiniz.