Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC 150 ve 4 Haftadan Kısa Anılarım

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında ÖzerFurkan tarafından paylaşıldı.

1. ÖzerFurkan

ÖzerFurkan Üye

Seviye:
    Merhaba Ben izmirden Furkan Aranıza Yeni Geldim !
    Bisikleti almadan önce baya araştırdım taradım ve mart ayında uygun fiyata başlangıç için uygun ve diger modellere kıyasla kadrosu daha saglam olan kron'u seçtim bunu seçmemdeki en büyük etken Gürkan Genç'tir. Kendisi bildigimiz üzere dünya turunda ve bisikleti Kron her neyse almadan önce maşa çok problem yaşatır daha iyi modele bak dediler aldırmadım aldım izmirde evka-6'da yüksek vadi diye bir patika var dayımla birlikte çıktım ondan hidrolikli daytona 436 var , ben bulmuşum dagı taşı bisikleti denemezmiyim vurdurdum , çarptırdım baya zorladım bisikleti hiç bir pürüz çıkarmadı . 47 km yol yaparak Evime döndüm bi tek burda bisiklet tekledi ön değiştiricinin ayarı bozulmuş zincir 3.dişlide Aynakolun Plastik Levhasını Kırdı . Söktüm Çöpe attım yoluma devam ettim , bu yaşananlar iki hafta önceydi , Dün 49. Cumhurbaşkanlığı bisiklet turunun 8. etapı izmirde tamamlandı yarışçılar gelmeden önce izmirli kardeşlerimin ve abilerimin baya ilgisi vardı , her zamanki gibi 39 km yolu yaptım , Engelliler Parkındaki yollarda çok güzel herkeze tavsiye ederim. Her neyse saat 4 gibi yarışçılar geldi arı vızıltısı gibi geçtiler ben izlerken konaktaydım finish'e yetişeyim diye basmaneye kadar pedalladım ve fuar kapısının yanından montrö kapısna kadar pedal yaptım ama yetişemedim zaten öyle bi umudum yoktu . Bi Baktım ortalık savaş alanına dönmüş tüm sporcular araçların yanlarında efendime söyleyeyim ara sokaklara dagıldı bizde izmirli bisiklet severler bu durumdan istifade bizde yanlarında bisiklet sürdük , son olarak eklemek istedigim bi anım var dün çankayada sagına soluna bakmayan bir amca önüme atladı koluna vurdum baya hızlıydım istemezdim öyle olmasını frene bastığım halde vurdum nekadar dikkatli sürersek sürelim diğer insanlarında bizi görmesi gerekiyor sonra istenmeyen manzaralarla karşılaşabiiyoruz.Kısaca Özetlersek Bisikletten Çok memnunum maşada hiç prombem yok okadar vurduruyorum sorun yok tavsiye ederim.
    Yorumlarınızı Bekliyorum iyi pedallar.

Gökhan Semiz, bkagan ve Emre Sertkaya bunu beğendi.
  2. evren ılgazlı

evren ılgazlı Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    tam boy fotoğrafını paylaşsan dah güzel olur.
    kron güzel bisiklet

3. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hayırlı olsun baslangıc için dogru seçim bence .

4. bkagan

bkagan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    o şartlara dayandıysa sıkıntı yoktur gerçekten..:) güzel bisiklet bol pedallar... ama tam boy fotolar da koymanızı bekleriz....

5. grnsclst

grnsclst Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    bende kron xc 150 almayı düşünüyorum, paylaşımınız için teşekkürler, iyi sürüşler