Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 150 tavsiye eder misiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında coşkun özdemir tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. coşkun özdemir

coşkun özdemir Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ben bisiklet sporuna yeniden başlamak istiyorum ve görsel olarak ve fiyat açısından KRON XC 150 kafama yatan bir bisiklet fakat bu konuda tecrübeli olan arkadaşların değerli fikirlerinden yararlanmak istiyorum.. hafifi eğimli ve engebeli arazide kullanırken sıkıntı yaşarmıyım acaba asfalt yoldada kullanıcam tabiki amacım hafta sonlarında spor ve stres atmak için kullanmak istiyorum.bisiklet almak istememin bir sebebide birazda kilo vermek olduğunu saklamamalıyım :Dyardımlarınızı bekliyorum:evil::evil:boyum 1,70 ve 82 kiloyum bana uygun olacak bisiklet boyu kaç olmalıdır acaba .

2. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Alınabılır ama bazı yerler yuksek fıyat verırse alma . Hem sezon sonu daha ucuz olması lazım . Amac kilo vermekse yuruyus + dıyet daha yararlı olur bence . Bisiklette kilo vermeye yardımcı olur . dusuk modellerde dısk fren sorunlu oluyor dıyorlar eger cok lazım degılse dısk fren , v frende ıdare eder ya da fıyatı uygun olursa hıdrolık frenlısıde alınabılır .

3. coşkun özdemir

coşkun özdemir Yeni Üye

Seviye:
    Emre kardeşim bir yer 450 TL fiyat verdi ve ama adamın elince yokmuş 1-2 ay sonra gelir diyor. bir yerde 525 TL dedi V frene bende zaten V fren istiyorum disk frenler için baya birşeyler okudum olumsuz yönden.şimdi açıkcası bu fiyatlarda birşeyler bakıyorum çünkü hem yeni başlayacam hemde tecrübe açısından ama gönlümde yatan meridanın crossway modelleri çok güzeller

4. murat aslan

murat aslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhabalar. Kron xc 150 modeline o kadar para vermenizi tavsiye etmem. Onun yerine hepsiburada ya da gittigidiyor ikisinden birinde salcano astro 270 var. 27 vıtes gıdondan kılıtlemelı maşa , shımano ön arka göbek bence gayet uygun fıyatıda 670 lıraydı sanırım. Taksitte yaptırabilirsiniz

gok, AhmetGünnn ve Mert C. bunu beğendi.
  5. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    450 tl normal 525 pahalı deymez . 400-450 tl civarı v fren ıcın normal . fazlasını isterse salla gitsin .

kron xc 150 v fren 400 450 tl cıvarı senın dedıgın model 670 lıra arada 200-250 lıra onuyor . her gordugunuz yoruma salcano al dıyorsunuz . fanboylugu bırakın az . salcanonun calısanları sıze gerzek gozuyle bakıyordur . bedava reklamcı :D

6. murat aslan

murat aslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    400 450 liraya sen git umıt marka alırsın. ayrıca salcanonun fanlıgını yaparım yapmam senı ılgılendırmez. terbıyesız terbıyesız konusma. biz fikir veriyoruz degerlendirmesi kişiye kalmış birşey

Mert C. bunu beğendi.
  7. Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhabalar;
    Bizim ekipte 4 adet Kron xc150 kullanan arkadaş var. Bisiklet genel olarak sizin istediğiniz yollara uygun. Bisikletin en sorunlu yeri mekanik disk frenleri. Bence V frenli başka bir model tercih ederseniz daha az sorun yaşarsınız.

8. coşkun özdemir

coşkun özdemir Yeni Üye

Seviye:

salcano 270 modelini baya bir kişi tavsiye etti,sizin kullandığınız model hangisi acaba salcano modelinin?

9. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    murat aslan bunu beğendi.