Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 150 lady mİ salcano ng 650 l mİ acİl

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Onur kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Onur kurtuluş

Onur kurtuluş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kız kardeşime yarın hediye bisiklet alıcam sizce hangisi doğru tercih olur kron xc 150 için 550tl salcano ng 650 için 460tl fiyat aldım V frenli modeller her ikiside kronda dikkat çeken ayna kol (xcm)daha iyi lastik(Rubena scalla sport) v-freni(logan marka daha iyi) arka vitesi(Tx-55) salcanodan daha iyi duruyor yine gidon boğazda daha kaliteli gibi acaba aradaki farka değer mi bide xc 150 için 13 kg gibi söylenti var acaba aslı var mı bilemedim.Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar carraro force 505 L(AMA O AYNAKOL LASTİK NE ÖLE :S)Bi maşa var iyi.Neyse Mosso wıldfıre L de olabilir sizce neden hangisi alınmalı

2. öner yıldırım

öner yıldırım Aktif Üye

Seviye:
    hepsi denk duruyor, bence kardeşinize sunun, o beğendini alsın. İyi günler.

3. melih tunalı

melih tunalı Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano astro L içinde fiyat alın bence en azından kilitli maşa, donanımı daha yüksek.

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Ben eşime XC 150 Lady aldım. Bayan için iş görür bir bisiklet ancak bana gönderilen bisikletin jant ve göbekleri XC 250 ye takılan modelmiş. Yani rulmanlı göbek. O da boşluk yapıyor. Tekeri sağa sola sallamadan almayın bisikleti. Aldığım yer bana 2 yıl bisiklet artı 1 yılda teker garantisi verdi. Zira konuyu biliyorlardı. Bisikleti Ankaradan aldım. Ben Zonguldak ta oturuyorum kargo ile geldi. Teker göbeklerindeki sıkıntıdan sonra yenilerini gönderdiler ama onlarda aynıydı. Sorun çıkartmıyor hatta eşim farkında bile değil ama ben rahatsız oldum. Şimdilik kullanıyor.. :)

5. ufuk Ş.

ufuk Ş. Yeni Üye

Bencede ikiside aşağı yukarı aynı gibi duruyor . Seçim size kalmış umarım doğru bir karar verirsiniz :)

6. Onur kurtuluş

Onur kurtuluş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    malesef astra l bulamadım getiremiyolramışta normal astro var sadece nettede pahalı pazarlık yok kron xc 150 l aldım

7. mertkan şimşek

mertkan şimşek Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kadınlar normal bisikleti neden kullanamasin, neden L modellerine yöneliyorsunuz