Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 150 / Kron xc 250 seçimi ve fiyat

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ebr33401 tarafından paylaşıldı.

1. Ebr33401

Ebr33401 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba millet,
    Günlük fakülteye gitmek ve arada dağda bayırda gezmek için bir bisiklet almak istiyorum. Yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum, salcano ng 650'yi eledim :) şimdi kron xc 150 ve 250 arasında kaldım.

bisikletcim.com'da

Kron xc 150 v - 470 tl
    Kron xc 250 v - 586 tl

Adama bak 100 liranın hesabını yapıyor demeyin bu bisiklet için yazın 1 ay çalışmam gerekecek :) Yalnız öyle daha tatlı oluyor, insan kıymetini biliyor malın :)

Sizden ricam, bu iki bisiklet arasında fiyat farkını hakeden donanımsal bir fark var mıdır? Ha bu arada nakit almayı düşünüyorum, önümüzdeki ay adamla pazarlığa gittiğimde kaç lira civarına düşürebilirim? Şimdiden çok teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bu bisikletleri almak yerine ben sana Carraro Force 500'ü öneririm. Donanımsal olarak bu iki bisiklettende daha üstün, herşeyin başında Suntour maşa var Carraro'nun üzerinde. Carraro'nun liste fiyatı 610 TL ancak peşin para ile 550 TL'ye çok rahat alırsın Carraro'yu.

3. Ebr33401

Ebr33401 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Siz söyledikten sonra Antakya şubesini numarasını aldım görüştüm, sahibiymiş oranın yalnız adamın bilgi sıfır. Elimizde yok bianchi verelim daha kaliteli diyor :) yalnız burdaki salcano ve kron yetkilileri daha ilgililer. Carraroyu netten alsam bile bisiklette problem çıkınca yine bu adamla muhattab olacağım. Ilgilendiğiniz için çok teşekkürler fakat sanırım carraro almayacağım.

4. Güvenç Görür

Güvenç Görür Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kron xc 150 ile kron xc 250 arasında hiçbir fark yok hatta şöyle bir duyum bile aldım kron'un xc150 2013 modelleri kron xc 250 den çok daha iyi tasarlanmış (donanım olarak değil tabikide yalnız tek sıkıntı yaşayacağın şey maşa'dır xc 250'idede aynı sorunu yaşarsın xc 150'yi almanı öneririm

5. Turgay AKSOY

Turgay AKSOY Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bu markanın problem cıkaracgını sanmıyorum ama bı ıhtımal problem cıkarsa herhangı bır yerdekı yetkılı servısıne goturup baktırabılırsınız.. satıcıya gotursen senın bıskletı degıstırmez sanmıyorum..

6. Ebr33401

Ebr33401 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Maşa problemini çok duydum. Belki güleceksiniz ama xc 150de de xc 250de de maşa değiştirilebillyor değil mi :) bir de nasıl bir problem yaratır bana?

7. Ebr33401

Ebr33401 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    şimdi baktım da yetkili servis varmış. O zaman internetten alırsam burada parçaları birleştirirler değil mi? Yine kararsızlık başladı bende :) donanım olarak bahsettiğim kronlardan iyi diyorsunuz..

8. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Servis konusunda bir korkun olmasın bence. Bir süre sonra sen bile bisikletin herşeyini söküp, takıp tamir edebiliyor olacaksın. Bisiklet öyle karmaşık bir alet değil sonuçta. İnternetten aldığın zaman düşündüğün gibi bisiklet paramparça gelmiyor en fazla 3-4 parça halinde çıkar koliden ve bu parçaları her bisikletçi hatta sen bile evde birleştirebilirsin. Zaten bütün Bianchi yetkili servisleri aynı zamanda Carraronun da yetkili servisidir.

9. Can Özalp

Can Özalp Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    xc250 almaya gitmiştim adam xc150 verdi . Donanımsal olarak bi farkı yok , boşuna 100 tl verme dedi :)

10. Ebr33401

Ebr33401 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Anlayamadım, bence mutlaka bir fark vardır. Aslında başlıkta da tam bunu sormuştum fakat tatmin edici bir cevap alamadım :) biri cevaplasın lütfen, bunların arasında 100 tl'lik ne fark var??

11. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bisikletcim.com'da

Kron xc 150 v - 470 tl
    Kron xc 250 v - 586 tl

halit bey 100 liralık fark evet donanımdır 2008 in mart ayında avatardaki bisikleti 4300 liraya aldım karbon, donanım müthiş tabi ne kadar çok para o kadar sıkı ve uzun zaman dayanan donanım kompenant oluyor ..