Kron xc 150 600 tl fiyat

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Başlıkta da belirttiğim gibi bu fiyata kron uygun mudur gittiğim bisikletçide carraro force 500 salcano ng 650 sordum yokmuş kron alacağım fiyatı 650 tl dedi önce sonra 600 e bırakırım deyince bana uygun geldi sizce nasıl ?

Scudo

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
Bende bu bisikletler arasında kaldım sonra basşlangıç için alacağım aklıma geldı hepsinin donanımları cok farklı değil.Kadrosunu beğendiğim için mosso wildfire 26 v aldım.Başlangıç için ideal bir bisiklet olduğunu düşünüyorum.Mossoyada bak derim.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Yorumları okuyunca banada pahalı geldi internetten daha ucuz ararken
(link)
linkteki carraro force 500 ü buldum 585 tl ama daha önce internetten sipariş vermediğim için güvenilirmi bilmiyorum . Birde carraro nun maşası daha iyi sanırım krona göre.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
o bisiklete 600 çok çok fazla. o fiyata 2.el daha iyi mtb alabilirsiniz acele etmeyin

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
bunlar aynı tip bisikletler en alt seviye fiyatlarıda hemen hemen aynı bana kalırsa 600 tlye 2.el daha üst model bisiklet almanız yönünde

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Daha üst bir modele ihtiyacım yok 2. el düşünmüyorum carraro bana fazlasıyla yetecektir. Sadece fiyatı carraronun sitesinde 666 TL (link) linkteki fiyat 585 tl ama internetten sipariş vermediğim için daha önce güvenemiyorum.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Yorum yok mu ? Yardım edin bugün veya yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

Rıdvan SIĞAN

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Kron
Bisikleti de Bilgisayar gibi düşün. Para eden markaların kendisi değil modellerde kullanılan parçalardır. Carraro da giriş seviyesi parçalar mevcut. Aslına bakarsan Kron la aynı parçalar. Kron XC150 mi Carraro Force 500 mü dersen ben Carraro derim. Ama bana kalırsa azıcık daha limitini yükselterek daha iyi modeller alabilirsin. Yükseltemem dersen şu modeli de önerebilirim :
(link)

a.gonen

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bisan
2013 sedona borla cok guzel olur be rıdvan abi
Bu arada neden sedona borlayı kaldırdı modelleri arasından

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Bisikletçinin de indirim yapmasıyla 770 tl ye kron xc 250 aldım ön arka lamba da hediye etti . Biraz sürdüm gayet iyiydi amortisöre bakıyım dedim bastırdım hiç kıpırdamadı sona kilitli olduğunu farkettim açında gayet iyi çalışıyodu ama maşa zoom mu suntour mu bilmiyorum bilen varsa yazabilir mi ?

Aldora Road Team

Daimi Üye
Tepki
141
İsim
Üzeyir Sağlık
Bisiklet
Carraro
izmitte bit pazarında hidrolik diskli Trek marka bisiklet gördüm adam sporcuya benziyor maddi olarak sıkıştığından satıyormuş biraz muhabbetimiz oldu 700 TL param olsaydı çıkarır alırıdm bisiklet altın gibi parıldırıyordu. Selesi yarış bisikleti kadar yüksekti.

a.gonen

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bisan
kron zoom masa diye tercih edilmedigini biliyorum
hayırlı olsun
bu arada kilitli masa xc 500 de degilmiydi

• Beğen
Tepkiler: Murat TAŞÇI
Tepki
0
Bisiklet
Kron
Saol kardeş bende xc 500 de biliyordum ama 250 de de varmış birde sertlik ayarı da var sanırsam . Bisikleti tarla yolu gibi yolda da kullanıcam tarlaya giden asfalt yolda da o yüzden kilit bana yara sağlar diye düşünüyorum. Ek olarak vites shimano altus iyimidir ?

a.gonen

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bisan
eskiden tourneydi gecen seneye gore 100-150 lira zam almasının sebebi sanırım maşanın kilitlemeli olmasıyla arka vitesi heralde

a.gonen

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bisan
daha iyi tourney altus- acera- alivio-deore diye gidiyo

Rıdvan SIĞAN

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Kron
@a.gonen

Yeni modeller çıkarması lazımdı ondan :) Ben Kron XC250 kullanıyorum. Kron benim tercihim değildi bir çekilişte kazandım ama memnun musun? diye sorarsan evet memnunum. Bisikletin olmasa 800 TL verip Kron XC250 alır mısın? dersen almam :) üstüne biraz daha koyar Merida felan alırım :) Muhtemelen sen de bir süre giriş seviyesi bir şey kullandığında bir süre sonra daha iyisini isteyeceksin.
Sana dönecek olursak giriş seviyesi uygun fiyatlı birşey arıyorsan o fiyat aralığında Carraro iyi. N11 den satın alma konusunda çekinme bence. Çünkü sen bisikleti N11 den değil oraya üye bir satıcıdan alıyorsun, parayı n11 e ödüyorsun, n11 satıcıya talimat veriyor ve satıcı bisikleti sana yolluyor, sen bisikleti aldım diye okey verdiğinde n11 parayı satıcıya aktarıyor.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
İnternete güvenemedim başka modelde bulunduğum yerde bulamadım bisikletçi carraroyu getirmeyeceğini söyledi mecbur kaldım bana göre çokta kötü görümüyor.Rıdvan abi sen hangi bisikleti kullanıyorsun ?